رفع چربی های اضافه با جراحی زیبایی زیر بغل

رفع چربی های اضافه با جراحی زیبایی زیر بغل

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
زیبایی چیزی است که همه ی انسان ها به نوعی به آن علاقه دارند . این موضوع یکی از دلایل اصلی انجام جراحی های زیبایی است و همانطور که شاهد آن هستید روز به روز نیز افزایش پیدا می کند. با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه ی جراحی های زیبایی داشته ایم استفاده از این روش های برای حل اکثر مشکلات زیبایی به کار گرفته می شوند و در مواردی علاوه بر فواید زیبایی می توان از فواید آن برای سلامت نیز بهره برد. حذف چربی های اضافی بدن یکی از اهدافی است که در برخی از عمل های جراحی زیبایی انجام می شود که با استفاده از آن می توان سلامتی را نیز افزایش داد و از بسیاری از مشکلات قلبی و عروقی جلوگیری به عمل آورد. یکی از قسمت هایی که می توان با استفاده از جراحی چربی های آن را به راحتی حذف کرد قسمت زیر بغل است. در این مطلب به جراحی زیبایی زیر بغل خواهیم پرداخت.

چه افرادی میتوانند از جراحی زیبایی زیر بغل استفاده کنند؟

برای استفاده از جراحی زیبایی زیر بغل تقریبا محدودیتی وجود ندارد و تمام افرادی که در این قسمت از بدن خود دچار چربی های اضافه شده اند می توانند از آن استفاده کنند اما نکته ای که وجود دارد این است که متقاضیان باید از حداقل سلامت عمومی بدن برخوردار باشند و حداقل مدتی از مصرف دخانیات دوری کنند. علاوه بر این بهتر است قبل از این روش فرد روش های دیگر مانند رژیم غذایی و ورزش را امتحان کند و در صورتی که از این روش ها نتیجه نمی گیرد به سراغ جراحی زیبایی زیر بغل بیاید.  

روش جراحی زیبایی زیر بغل

جراحی زیبایی زیر بغل می تواند از طریق روش های مختلفی صورت بگیرد که یکی از اثربخش ترین آن ها لیپوساکشن چربی هاست.در این روش بی هوشی وجود ندارد و فقط کافی است جراح از بی حسی موضعی برای انجام عمل استفاده کند. روند انجام کار این است که متخصص در قسمتی از پوست فرد حفره ای را ایجاد می کند و با استفاده از آن به خارج کردن چربی های اندام مورد نظر می پردازد. معمولا در این روش حتی نیاز به بخیه هم نیست و دوره ی نقاهت در کمترین حالت خود خواهد بود. در صورتی که در ناحیه ی زیر بغل بافت ها دچار افتادگی شده باشند و یا علائم پیری وجود داشته باشد جراح می تواند در جراحی زیبایی زیر بغل از عمل لیفت استفاده کند و به رفع مشکل بیمار بپردازد.  

عوارض جراحی زیبایی زیر بغل

با توجه به مشکلات مختلف در ناحیه ی زیر بغل، جراحی زیبایی زیر بغل می تواند عوارض گوناگونی را داشته باشد اما معمولا با توجه به این که اکثر روش های جراحی زیر بغل غیر تهاجمی است می توان کمترین عوارض را از آن انتظار داشت فقط دقت داشته باشید که این عمل را نزد متخصصان با تجربه انجام دهید تا عوارض به کمترین حد ممکن برسد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8