هزینه و قیمت ترمیم مو نانو ارگانیک در کلینیک پوست و مو

هزینه و قیمت ترمیم مو نانو ارگانیک در کلینیک پوست و مو

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
یکی از خدماتی که در برخی کلینیک های زیبایی پوست و مو ارائه می شود، ترمیم مو است. ترمیم مو روشی غیر جراحی و غیر دائمی برای ترمیم موهای سر است که با استفاده از یک پروتز موی طبیعی در روی سر می توان قسمت هایی از سر که دچار ریزش مو شده اند را پوشش داد. پروتز ترمیم مو با کلاه گیس تفاوت دارد و علاوه براین پروتز های ترمیم مو خود نیز انواع مختلفی دارند. ترمیم مو نانو ارگانیک یکی از پروتز های ترمیم مویی است که در مورد ان تبلیغات زیادی می شود. در این مطلب به بررسی این نوع ترمیم مو و هزینه ی آن خواهیم پرداخت.

ویژگی های کلی پروتز های ترمیم مو

پروتز های ترمیم مو می توانند برای پوشاندن عیوب پوست سر و یا کم پشتی مو، کچلی و یا طاسی سر مورد استفاده قرار بگیرند. ترمیم کننده ها عموما از یک پوسته که از نظر رنگ و نرمی شباهت زیادی به پوست انسان دارد ساخته می شوند و در روی آن ها موهایی که اغلب موهای طبیعی هستند، به صورت دستی کاشته می شود. طرز ساخت و متریال مورد استفاده برای ترمیم موها موجب می شود که ظاهری بسیار طبیعی تر از کلاه گیس داشته باشند. کار انتخاب و شخصی سازی این ترمیم موها در کلینیک های پوست و مو و توسط کارشناسان مربوطه انجام می شود. از روش های مختلفی برای اتصال و جایگذاری این پروتز ها بر روی سر استفاده می شود. برخی از روش ها ماندگاری بالایی دارند به طوری که حتی با آن ها می توان استحمام نمود یا فعالیت های ورزشی انجام داد. هر اندازه که این ترمیم موها با کیفیت بالاتری ساخته شوند، طبیعی تر جلوه می کنند و ماندگاری بالاتری خواهند داشت و  رنگ کردن یا تغییر مدل از کیفیتشان کم نمی کند.

ترمیم مو نانو ارگانیک چگونه است؟

ترمیم مو نانو ارگانیک دارای صفحه یا پوسته ای از جنس نانو ارگانیک است یعنی ساخت این پوسته با کمک فناوری نانو و منابع طبیعی گیاهی صورت گرفته است. این پوسته شکل ظاهری و ویژگی هایی مشابه پوست سر دارد، سازگار با پوست است و موهای طبیعی با روشی خاص بر روی آن دوخته شده اند و جلوه ی بسیار طبیعی دارند.

هزینه ی ترمیم مو نانو ارگانیک

به طور کلی معمولا  ترمیم مو هزینه پایین تری نسبت به کاشت مو دارد. اما با توجه به اینکه این پروتز ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در خارج از کشور تولید می شوند، ممکن است نسبت به سایر پروتز های ترمیم مو قیمت بالاتری داشته باشند. منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8