دانستنی ها درباره روش کاشت مو پرویز مظلومی

دانستنی ها درباره روش کاشت مو پرویز مظلومی

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
کاشت مو یکی از روش های زیبایی پر طرفدار در میان آقایان از هر قشری است زیرا ریزش مو در میان آقایان همه گیر است و در اکثر مواقع نمی توان از ان جلوگیری نمود. کاشت مو در میان ورزشکاران و به خصوص اهالی فوتبال بسیار رایج است و تاکنون بازیکنان و مربیان زیادی توانسته اند با کاشت مو تغییراتی در چهره خود ایجاد کنند. در این بین کاشت مو پرویز مظلومی سر و صدای زیادی به پا کرد و نشریات مختلفی این خبر را منعکس کردند.

خبرساز شدن کاشت مو پرویز مظلومی

از مهمترین دلایلی که کاشت موی این مربی فوتبال خبرساز شد، این بود که جز اولین کسانی از اهالی فوتبال بود که نسبت به ترمیم موی خود اقدام  می نمود، اولین ها معمولا بسیار دیده می شوند مثل اولین جراحی بینی فوتبالی ها، اولین رنگ موی فوتبالی ها و اولین بوتاکس فوتبالی ها و ... . پس از او فوتبالیست ها و مربیان زیادی اقدام به کاشت موی طبیعی کردند. امروزه به دلیل رواج انواع روش های زیبایی در میان جامعه، دیگر به اندازه ی سابق این گونه اعمال چشمگیر نیستند به عنوان مثال بسیاری از فوتبالیست ها بینی خود را جراحی می کنند اما جامعه دیگر مثل گذشته نسبت به این اعمال واکنش نشان نمی دهد.

علت کاشت مو پرویز مظلومی

پرویز مظلومی متولد سال 1333 است و در اواخر دهه ی شصت وقتی که هنوز در سنین جوانی بود ، بسیاری از موهای سر خود را از دست داد. او از این وضعیت ناراضی بود و برای ترمیم موهای ریخته ی خود سال های سال از کلاه گیس های توری استفاده می کرد.  با اینکه این یک مسئله شخصی است اما گاهی به صورت طنز در نشریات زرد بیان می شد. سر انجام پس از سال ها استفاده از موی مصنوعی ، زمانی که کاشت موی طبیعی فراگیر شد این مربی نیز به کاشت موی طبیعی روی آورد.

شباهت الگوی کاشت مو به کلاه گیس سابق

الگوی کاشت مو پرویز مظلومی شباهت زیادی به کلاه گیس سابق وی دارد و به همین دلیل عده ای گمان می کنند که وی هنوز از کلاه گیس استفاده می کند. به هر حال پرداختن به این گونه جزییات در مورد افراد سرشناس و مشهور همیشه وجود داشته است که دلیل این مسئله جذابیت بالای این گونه مطالب در میان طرفداران آن ها است. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8