مزایا و معایب حذف موهای زائد با لیزر دایود کره ای

مزایا و معایب حذف موهای زائد با لیزر دایود کره ای

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همه ی ما امروزه برای حذف موهای زائد خود از لیزر استفاده می کنیم. از همین رو استفاده از لیزر به طور چشمگیری در بین عموم مردم رواج پیدا کرده است. یکی از لیزرهایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است لیزر دایود کره ای می باشد. با توجه به این که کره یک کشور آسیایی است و شرایط آب و هوایی و نوع و رنگ پوست و مو کره ای ها نزدیک به مردم ایران است استفاده از این دستگاه ها در ایران بسیار مناسب است. از همین رو در این مقاله تلاش کردیم تا با ارائه اطلاعات ضروری و عنوان مزایا و معایب حذف موهای زائد با لیزر دایود کره ای، مانع از تکرار تجربه تلخ از دست دادن پول و وقت و بدتر از آن بى اعتمادى نسبت به يك روش درمانى مؤثر و جديد شود.

لیزر دایود کره ای

مسلما امروزه بارها با نام لیزر دایود آشنایی پیدا کرده اید، لیزر دایود کره ای در واقع همان لیزر دایود می باشد که در کشور کره طراحی و تولید شده است. به همین دلیل است که شما نمی توانید تفاوتی بین آنها قائل شوید. لیزر دایود کره ای از طول موجی برابر با 810 نانومتر برخوردار است که در بین دستگاه های لیزر معرفی شده به صنعت زیبایی کم نظیر می باشد. این طول موج به راحتی و بدون اینکه به پوست آسیبی وارد کند به داخل پوست نفوذ کرده و خود را به فولیکول های مو می رساند و پس از مدتی با متزلزل کردن ریشه مو باعث از بین رفتن دائمی آنها خواهد شد. شاید همین از بین رفتن دائمی مو یکی از دلایل پرطرفدار بودن لیزر دایود کرده ای در بین عموم مردم شده است.

عوارض لیزر دایود کره ای

بسیاری از افرادی که از لیزر دایود کره ای برای حذف موهای زائد خود استفاده کرده اند بعد از آن با هیچگونه عوارضی روبرو نشده اند اما برخی دیگر شکایت هایی را داشته اند. اگر به بررسی شکایات آنها بپردازیم متوجه می شویم که تنها دلیلی که باعث بروز مشکلاتی در آنها شده خودشان هستند. مراجعه به کلینیک های نامعتبر و مشورت نگرفتن با پزشکی متخصص می باشد. تنظیم درست درجه حرارت لیزر دایود با توجه به پوست شما می تواند یکی از مهم ترین عواملی باشد که به بروز مشکل منجر می شود. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8