عوارض حذف چربی با روش لیپوساکشن زیر بغل

عوارض حذف چربی با روش لیپوساکشن زیر بغل

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
لیپوساکشن زیر بغل یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می توان تا حد زیادی چربی های ناحیه ی زیر بغل و اطراف آن را حذف کرد به همین علت در بسیاری از موارد پیشنهاد میشود و می تواند نتایجی قابل قبولی را به دنبال داشته باشد. به علت اینکه تجمع چربی ها در زیر بغل می تواند باعث شود تا عضلات این نواحی افتاده به نظر برسد درمان آن اهمیت زیادی را خواهد داشت و بهتر است در اولین فرصت ممکن به آن فکر کرد چون در غیر اینصورت به علت مشکلات زیبایی که به وجود می آورد می تواند در زمینه های مختلف زندگی کاهش اعتمادبه نفس را به دنبال داشته باشد و حتی سبب شود فرد بیماری های حاد تری را تجربه کند. لیپوساکشن زیر بغل در مدت زمان کمی می توان تاثیر گذار باشد و همچنین استفاده از آن عوارض خطرناکی را به دنبال ندارد به همین دلیل بهتر است در صورت امکان حتما از این روش استفاده کرد و از روش های جراحی تهاجمهی که عوارض گوناگونی را به وجود می آورند خودداری نمود.

متقاضیان لیپوساکشن زیر بغل

متقاضیان لیپوساکشن زیر بغل افرادی هستند که روش های مختلف طبیعی را برای حذف چربی های نواحی زیر بغل خود امتحان کرده باشند اما به علت تجمع بیش از حد چربی ها نتوانسته باشند آن را از بین ببرند. البته استفاده از این روش برای همه ی افراد امکان پذیر نخواهد بود و لازم فرد اضافه وزن بیش از حد نداشته باشد. علاوه بر این سلامتی فرد بسیار مهم است و افرادی که دچار بیماری های خاصی هستند ممکن است نتوانند از این روش بهره بگیرند.  

مزایای لیپوساکشن زیر بغل

لیپوساکشن زیر بغل روشی غیر تهاجمی است و تا حد می توان گفت جزء روش های جراحی به حساب نمی آید به همین علت کمترین عوارض را به دنبال دارد و حتی در آن نیاز به استفاده از بیهوشی نیست. در بسیاری از موارد از بی حسی موضعی استفاده می شود به همین دلیل عوارض بیهوشی را به دنبال نخواهد داشت. از دیگر مزایای لیپوساکشن زیر بغل می توان به نتیجه بخشی سریع آن اشاره کرد که در طی یک جلسه نتیجه ی دلخواه را برای فرد به وجود می آورد و باعث می شود فرد در مدت زمان کمی بتواند به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد.  

عوارض لیپوساکشن زیر بغل

لیپوساکشن زیر بغل در مقابل روش های دیگر عوارض کمی را به دنبال دارد اما این به معنی بی ضرر بودن آن نیست و ممکن است در مواردی هم عوارضی را به دنبال داشته باشد. البته باید توجه کنید که عارضه ای که به وجود می آید تا حد زیادی به جراح بستگی دارد به همین دلیل باید بهترین جراحی که می شناسید مراجعه کنید. آسیب به عصب، عفونت، لخته های خونی، جوشگاه نامناسب، خونریزی، اشکالات ظاهری و ... از عوارض هستند که ممکن است در لیپوساکشن زیر بغل به وجود آیند. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8