بهترین روش برای تناسب اندام بعد از زایمان

بهترین روش برای تناسب اندام بعد از زایمان

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
برای دستیابی به تناسب اندام میتوان راهکارهای مختلفی را در پیش گرفت برای انتخاب بهترین راهکار باید ابتدا علت چاقی مشخص شود چون علت آن می تواند تاثیر بسزایی را در اثر بخشی روش های مختلف داشته باشد.علت چاقی می تواند بسیار متفاوت باشد برخی از افراد به صورت زنتیکی و از مادرزادی دچار چاقی های شدید شده اند اما برخی نیز به علت پرخوری و عدم تحرک دچار اضافه ی وزن می شوند. در مقابل عوامل دیگری نیز در طول زندگی می توانند تناسب اندام را به هم بریزند که از میان آن میتوان به زایمان اشاره کرد. زایمان می تواند تا حد زیادی باعث شود تا فرد دچار از دست رفتن زیبایی اندام شود به همین علت باید به تناسب اندام بعد از زایمان تا حد زیادی توجه داشت. این کار می تواند با استفاده ازروش های مختلفی صورت گیرد که از میان آن می توان به روش های جراحی اشاره کرد که در ادامه خواهیم پرداخت.

مشکلات تناسب اندام بعد از زایمان

عمدتا بعد از زایمان مشکلات زیادی برای مادر به وجود می آیند که می توانند در تناسب اندام بعد از زایمان تاثیر قابل توجهی را داشته باشند. بعد از زایمان معمولا شکم دچار چاقی می شود و پوست های این قسمت ها معمولا شل می شود. علاوه بر این سینه ها حالت آویزانی به خود پیدا می کنند و به طور کلی مادر از نظر زیبایی با مشکلات عمده ای مواجه می شود.  

بهترین راه حل برای تناسب اندام بعد از زایمان

برای انتخاب بهترین راه حل برای تناسب اندام بعد از زایمان باید شرایط دقیق فرد توسط متخصصان زیبایی مورد بررسی قرار گیرد. معمولا بسیاری از مشکلات زیبایی که بعد از زایمان به وجود می آید را می توان با روش های غیر تهاجمی مانند لیپوماتیک، هایفو، آر اف و کربروکسی تراپی از بین برد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند و در صورت تشخیص پزشک نتایج خوبی را در بر خواهند داشت.  

لیپوماتیک برای تناسب اندام بعد از زایمان

لیپوماتیک یکی از روش هایی است که می تواند تناسب اندام بعد از زایمان را تا حد زیادی جبران کند. در این روش چربی های اضافه ی قسمت های مختلف با استفاده از برش های کوچک و وارد کردن لوله ی نازکی تخلیه می شود و چاقی قسمت های مختلف بدن کاهش پیدا می کند.  

آر اف برای تناسب اندام بعد از زایمان

امواج آر اف (RF) هم می تواند برای از بین بردن چربی های اندام فرد بعد از زایمان مناسب باشد و تا حد زیادی شلی پوست و افتادگی آن را نیز درمان کند. در این روش نیازی به جراحی نیست به همین دلیل هیچ اسکاری بر روی بدن مادر باقی نمی ماند به همین دلیل با خیال راحت می توان از آن بهره برد.در این روش چربی های بدن از طریق امواج رادیوفراکانسی از بین می روند و چربی ها در نواحی مختلف آب می شوند. منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8