کاربرد لیزر کیو سوییچ در حذف موهای زائد

کاربرد لیزر کیو سوییچ در حذف موهای زائد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که می دانید از زمان ظهور دستگاه های لیزر تاکنون دستگاه های زیادی با عنوان های بسیار و کاربردهای متفاوت به دنیای پزشکی و زیبایی معرفی شده اند که افراد می توانند با توجه به نیازهای خود و همچنین توانایی هر کدام از این دستگاه ها یکی را انتخاب کرده و استفاده کنند. یکی از لیزرهایی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است لیزر کیو سوییچ می باشد که علاوه بر حذف موهای زائد با توجه به ویژگی های منحصر به فرد خود کاربردهای فراوانی را نیز دارا می باشد. اما زمانی که شما میخواهید برای استفاده از لیزر به کلینیکی معتبر مراجعه کنید در وهله اول باید از امکانات کلینیک و دستگاه های مورد استفاده آنان باخبر شوید از همین رو در این مقاله به بررسی کاربرد لیزر کیو سوییچ در حذف موهای زائد پرداخته می شود تا شما هنگامی که در کلینیک مورد نظرتان با لیزر کیو سوییچ روبرو شوید از تمام کاربردها و ویژگی های مطلع باشید.

لیزر کیو سوییچ

امروزه از لیزر کیو سوییچ به عنوان یکی از اصلی ترین و بهترین راه ها برای حذف و پاک کردن تاتو و ضایعات رنگی که بر روی پوست افراد ایجاد شده است استفاده می کنند. این لیزر با توجه به ویژگی خود به صورت کاملا بی خطر نتایج نسبی خوبی را بدست آورده و کمترین عوارض احتمالی را برای افراد رقم زده است. عملکرد این لیزر به گونه ای است که ذرات داخل پوست را منفجر کرده و آنها را به ذراتی ریز تبدیل می کند این ذرات که توسط سلول های لاشه خوار برداشته می شوند کم کم دفع خواهند شد.

کاربرد لیزر کیو سوییچ در حذف موهای زائد

اگر بخواهیم در رابطه با کاربرد لیزر کیو سوییچ در حذف موهای زائد صحبت کنیم به این مورد میرسیم که تاکنون بیشترین کاربرد و اصلی ترین کاربردی که با لیزر کیو سوییچ انجام شده است در رابطه با پاک کردن انواع تاتو می باشد.همچنین از سایر کاربردهای این لیزر می توان به این موضوع اشاره کرد که دستگاه کیو سوییچ یکی از دستگاه هایی است که به افراد کمک می کند تا موهای زائد خود را حذف کنند. در واقع این لیزر با توجه به اینکه رنگ پوست شما تعداد جلسات درمانی متفاوتی را خواهد شد به عنوان مثال در صورتی که پوست تیره تری داشته باشید مسلما زمان بیشتری را باید برای جلسات درمانی سپری کنید. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8