در ایران کاشت مو مصنوعی دائمی وجود دارد

در ایران کاشت مو مصنوعی دائمی وجود دارد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
هر ساله روش های بسیاری برای درمان ریزش موها توسط افراد به کار گرفته می شود اما متاسفانه برخی از این روش ها بیشتر از اینکه فایده داشته باشند می توانند عوارض را به دنبال داشته باشند که فردرا دچار مشکلات فراوانی کند و آرزوی کچلی مجدد را برای او به وجود آورد به همین دلیل باید همیشه قبل از استفاده از یک روش درمانی تمام تحقیقات لازم را انجام داد تا به نتیجه ی دلخواه رسید. البته بسیاری از روش ها مخصوصا روش هایی که در کلینیک های معتبر انجام می شوند نتیجه ی مناسبی را خواهند داشت و بدون عوارض انجام خواهند شد. یکی از روش هایی که در تبلیغات شاید آن را دیده باشید کاشت مو مصنوعی دائمی است که بسیاری از افراد به استفاده ازآن ترغیب می شوند. در این مطلب تصمیم داریم تا به معرفی این روش و اثر بخشی آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت مو مصنوعی دائمی چیست؟

کاشت موی مصنوعی روشی برای کاشت موهاست که برخی از افراد از آن استفاده می کنند. در این روش از موهای آماده که تهیه شده است استفاده می شود و با استفاده از روش کاشت موی طبیعی موها کاشت مو بر روی سر را انجام می دهند. این روش به طور کلی روشی  است که توسط FDA مورد تایید قرار نگرفته است به همین دلیل استفاده از آن به هیچ وجه توصیه نمی شود و باید به شدت از آن بپرهیزید. معمولا از این روش در هیچ کلینیک معتبری استفاده نمی شود و صرفا مراکز غیر معتبر آن را انجام می دهند. این روش عوارض قابل توجهی را دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.  

کاشت مو مصنوعی دائمی چه عوارضی دارد؟

کاشت مو مصنوعی دائمی عوارض زیادی را دارد به همین علت به هیچ وجه نباید آن را انجام داد. بعد از این عمل به طور حتم در محل کاشت موها عفونت به وجود می آید و موها پس زده می شوند. پس زدن موها به این علت است که بدن این موها را به عنوان عوامل خارجی تشخیص داده و به مبارزه با آن می پردازد به همین علت موهای مصنوعی کاشته شده باقی نمی مانند و با عفونت از ناحیه ای که کاشته شده اند دچار ریزش می شوند.  

در ایران کاشت مو مصنوعی دائمی وجود دارد؟

در ایران کاشت مو مصنوعی دائمی غیر قانونی می باشد و هیچ مرکزی مجاز نخواهد بود تا آن را ارائه دهد اما ممکن است مراکزی نیست به صورت غیر قانونی به این فعالیت بپردازند. دلیل استفاده از این روش این است که افراد سودجو به راحتی بدون هیچ پیش زمینه ای می توانند آن را یاد بگیرند و روی افراد مختلف به کار گیرند. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8