جراحی پشت لب چگونه انجام می شود

جراحی پشت لب چگونه انجام می شود

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
زیبایی بودن آرزویی است که همه ی افراد به نوعی از آن برخوردارند به همین علت همه ی افراد می کوشند با روش های بهتر زیبایی خود را افزایش دهند. این موضوع معمولا در خانم ها بیشتر دیده می شود چون خانم ها درصد زیادی از متقاضیان عمل های زیبایی را به خود اختصاص داده اند اما این به این معنا نیست که آقایان نسبت به زیبایی خود بی اهمیت باشند چون در سالهای اخیر آقایان نیز به جمع متقاضیان عمل های زیبایی پرداخته اند. یکی از این عمل ها جراحی پشت لب است که می تواند آثار قابل توجهی را برای افراد داشته باشد. البته برای این عمل قبل از هر چیز باید به این موضوع توجه داشت که این عمل چقدر می تواند برای فرد نتیجه بخش باشد و چه تغییراتی را در چهره ی فرد ایجاد می کند. در صورتی که نواقصی در لب وجود داشته باشد جراحی پشت لب می تواند تاثیر زیادی را در افزایش زیبایی داشته باشد.

متقاضیان جراحی پشت لب چه افرادی هستند؟

از عمل جراحی پشت لب میتوان نتایج زیادی را انتظار داشت به همین دلیل افراد زیادی با مشکلات مختلفی که در چهره شان وجود دارد از این عمل بهره می گیرند. مثلا بسیاری از افراد برای رفع چین و چروک های پوست که دور لب ایجاد می شود به این جراحی تن می دهند برخی از افراد نیز به علت اینکه لب های پنهانی دارند از جراحی پشت لب استفاده می کنند. این عمل میتواند تا حد زیادی قرمزی لب را ها را نمایان کند و ظاهر لب ها را زیباتر کند. متقاضیان جراحی پشت لب به صورت کلی افرادی هستند که لب های نازکی دارند و قصد دارند با نمایان کردن لب ها حجم بیشتری از آن ها قابل رویت باشد اما برای مشکلات دیگری نیز به کار گرفته میشود که تشخیص صحیح آن به عهده ی متخصصان زیبایی می باشد.  

جراحی پشت لب چگونه انجام میشود؟

در جراحی پشت لب پوست اضافی در ناحیه ی بالا لب مشخص می شود و بعد از آن با روش هایی که وجود دارد برداشته می شود. برش هایی که در این عمل ایجاد می شود میتواند در قسمت های مختلفی صورت گیرد که انتخاب آن به عهده ی متخصصان است که در مواردی متیواند اسکارهایی را به جای بگذارد.  

عوارض جراحی پشت لب چیست؟

جراحی پشت لب در صورتی که توسط متخصصان با تجربه انجام شود عوارض چندانی را نخواهد داشت و جزء روش های کاملا ایمن به شمار خواهد رفت اما به هر حال در مواردی ممکن است شاهد عوارضی مانند برجای ماند جای بخیه و اسکار،زخم،عفونت و ... باشیم. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8