تاثیر لیزر بعد از کاشت مو چقدر می باشد

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو چقدر می باشد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
اگر شما هم جزء افرادی باشید که دائما به دنبال روشی می گردند که به درمان ریزش موهای خود بپرردازند قطعا با کاشت مو و روش های آن آشنا هستید. کاشت مو یکی از روش هایی است که اثر بخشی خود در درمان ریزش مو و طاسی را به خوبی ثابت کرده است به همین علت بسیاری از افراد که به دلایل مختلف دچار ریزش مو و یا کم پشتی مو شده اند از این روش بهره می گیرند و به نتیجه ی مطلوب می رسند. اثر بخشی کاشت مو در مدت زمان کوتاهی قابل مشاهده است به همین دلیل نیازی نیست که برای مشاهده ی آن مدت زمان زیادی را صبر کرد. معمولا کاشت مو به تنهایی نتایج قابل قبولی را به دنبال دارد و با رعایت نکات بعد از کاشت مو لازم نیست تا فرد نگران رشد موهای جدید باشد اما برخی از افراد نیز تصور می کنند تاثیر لیزر بعد از کاشت مو می تواند قابل توجه باشد به همین دلیل در سوالات خود مطرح می کنند.

کاشت مو چه فوایدی دارد؟

کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که می توان برای درمان ریزش مو از آن بهره گرفت و فواید قابل توجهی را نسبت به سایر روش ها دارد. همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد از کاشت مو استفاده کنند. نتیجه بخشی حتمی و سریع یکی از مهمترین فوایدی است که کاشت مو دارد و آن را از همه ی روش ها متمایز می کند. کاشت مو در بسیاری از موارد می تواند  به تنهایی کاساز باشد اما در مواردی هم به دستور پزشک می توان از تاثیر لیزر بعد از کاشت مو بهره گرفت تا با تحریک فولیکول ها روند رشد موها تسریع شود.  

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو

به صورت کلی استفاده از لیزر برای افزایش رشد مو بعد از کاشت باید حتما به دستور پزشک صورت گیرد چون به صورت دقیق نمی توان تاثیر لیزر بعد از کاشت مو را کاملا نادیده گرفت یا آن را توصیه کرد. معمولا استفاده از لیزر زمانی صورت می گیرد که وضعیت بیمار به حالت طبیعی رسیده و مدت زمان معینی از زمانی که موها کاشته شده اند سپری شده باشد. تاثیر لیزر بعد از کاشت مو هم دقیقا مانند تاثیر لیزر برای سایر بیماران میباشد. اشعه ی لیزر با تحریک فولیکول های مو باعث می شود تا سرعت رشد مو افزایش پیدا کند و موهای ضعیف و نازک تقویت شوند. تقویت موهای نازک و ضعیف باعث می شود تا بسیاری از موهای سر که به راحتی قابل رویت نیستند دیده شوند و کم پشتی مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8