نحوه کاشت مو برای پیشانی های بلند به چه صورت می باشد

نحوه کاشت مو برای پیشانی های بلند به چه صورت می باشد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
امروزه با توجه به پیشرفت های فراوانی که در عمل های زیبایی به وجود آمده است افرادی که به این عمل های علاقمند هستند افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد علاقه دارند تا با استفاده از عمل های زیبایی نواقصی که در چهره شان وجود دارد را کاهش دهند. یکی از عمل های زیبایی که در سالهای اخیر بسیاری مورد توجه قرار گرفته و افراد زیادی از آن بهره می گیرند کاشت مو است.این عمل علاوه بر اینکه می تواند باعث از بین رفتن کم پشتی مو و کچلی شود باعث می شود تا نواقص دیگری نیز که در چهره وجود دارد از بین برود و زیبایی فرد افزایش پیدا کندیکی از تاثیرات قابل توجهی که باید به آن اشاره کرد تاثیر کاشت مو برای پیشانی های بلند است که باعث می شود تا حد زیادی بلندی پیشانی از بین برود و تناسب بین اجزای صورت افزایش پیدا کند. در این مطلب بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

تاثیر کاشت مو برای پیشانی های بلند

همانطور که می دانید پیشانی تا جایی امتداد پیدا می کند که موهای سر وجود داشته باشند یعنی دقیقا پیشانی از ابروها شروع شده و در خط رویش مو پایان میابد. به همین علت افرادی که در قسمت جلوی سرشان دچار ریزش مو شده اند پیشانیشان کشیده تر به نظر می آید و این موضوع باعث میشود تا زیبایی چهره ی فرد تا حد زیادی کاهش پیدا کند که این در خانم ها می تواند تاثیرات نامطلوب تری را بر روی چهره به جای بگذارد و باعث شود چهره فرد مردانه و خشن به نظر برسد. اما با کاشت مو برای پیشانی های بلند به راحتی می توان این مشکل را حل کرد و باعث شد ظاهر پیشانی فرد تا حد زیادی بهبود پیدا کند و کوچکتر شود.  

روش کاشت مو برای پیشانی های بلند

روش کاشت مو برای پیشانی های بلند تفاوت چندانی را در کاشت موهای سایر قسمت های سر ندارد. برای رفع ظاهر بد پیشانی و کوتاه تر کردن پیشانی می توان فولیکول های قسمت های مختلف بدن را استخراج نمود و در قسمت جلوی سر کاشت. اینکار را می توان با استفاده از روش های مختلف کاشت مو انجام داد که روش دقیق آن باید با توجه به شرایط بیمار تعیین گردد. افرادی که بانک موی کافی دارند به راحتی می توانند از انواع روش ها برای کاشت موها بهره بگیرند اما افرادی هم وجود دارد که به علت کمبود بانک مو در بدن خود نمیتوانند از روش های کاشت مو بهره بگیرند که این موضوع در خانم ها بیشتر وجود دارد. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8