روش پی ار پی ابروها

روش پی ار پی ابروها

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
حتما میدانید که برای داشتن چهره ای زیبا باید تمام اجزای صورت با هم تناسب داشته باشند و ضمن این تمام قسمت های صورت زیبا باشند. در صورتی که یکی از اجزای صورت نقصی داشته باشد قطعا زیبایی فرد تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. حتی ممکن است که تمام قسمت های صورت از زیبایی کافی برخوردار باشند اما مشکل در یکی از اجزا باعث شود تا زیبایی صورت تا حد زیادی کاهش پیدا کند. مثلا جزء قسمت هایی از صورت به حساب می اید که زیبایی آن می تواند بر روی تمام صورت تاثیر داشته باشد. معمولا افرادی که ابروی زیبایی دارند چشم هایشان نیز زیباتر دیده میشود و حتی حالت بینی نیز جذاب تر نشان داده میشود. اما در برخی از افراد ابروها از رشد کافی برخوردار نیستند به همین دلیل صورتشان حالت بدی پیدا می کند. خوشبختانه این مشکل را می توان به راحتی با استفاده از پی ار پی ابروها حل کرد.

پی ار پی ابروها چیست؟

ریزش ابرو و کم پشتی آن مشکلی است که برخی از افراد با آن مواجه هستند و این موضوع باعث شده است تا زیباییشان تا حد زیادی کاهش پیدا کند. پی ار پی ابروها روشی است که با استفاده از آن می توان ضعف و ریزش ابرو ها را از بین برد و به رشد سریع ابرو ها و تقویت آن کمک قابل توجهی را کرد. در این روش ماده ای به نام prp با خون فرد رقیق می شود و بعد از آن به قسمت های ابرو تزریق می شود. این کار میتواند فولیکول ها را تقویت کرده و مواد لازم جهت رشد مو ها را در اختیارشان قرار دهد. معمولا پی ار پی ابروها در اکثر موارد می تواند نتایج قابل توجهی را داشته باشد و به مشکلات ریزش و کم پشتی ابرو کمک کند.  

پی ار پی ابروها چه فوایدی دارد؟

پی ار پی ابروها یکی از ساده ترین روش هایی است که می توان برای تقویت موهای ابرو به کار برد به همین دلیل افرادی که به دلایل مختلف نمی توانند از کاشت ابرو استفاده کنند قطعا این روش برایشان بسیار مناسب خواهد بود. این روش به علت اینکه بدون عارضه است و هزینه ی پایینی دارد در اغلب موارد پیشنهاد می شود و همه ی افراد با هر شرایطی می توانند از آن بهره بگیرند. علاوه بر این بهتر است بدانید پی ار پی ابروها باعث جوانسازی پوست نیز می شود و میتواند علاوه بر موها برای پوست نیز فایده داشته باشد.پی ار پی باعث افزایش کلاژن سازی می شود و از پیری جلوگیری می کند. منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8