ترمیم مو چسبی چیست

ترمیم مو چسبی چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
امروزه با توجه به این که روش های مختلفی برای ریزش مو و کم پشتی آن وجود دارد انتخاب روشی مناسب برای درمان موها به سختی صورت می گیرد مخصوصا زمانی که پزشکان چند راه حل مختلف برای درمان کچلی را در اختیار بیماران قرار می دهند انتخاب مناسب ترین راه با توجه به اهداف بیمار کاملا گیچ کننده خواهد بود و فرد را با سرگردانی روبرو خواهد کرد. برای انتخاب روشی مناسب برای کاشت مو باید موارد مختلفی توسط بیمار بررسی گردد تا بتواند با توجه به درخواست هایی که از روش مورد نظر دارد بهترین روش را برای خود انتخاب کند. از میان روش های مختلف برای درمان کچلی ترمیم مو چسبی روشی است که همه ی بیماران با هر نوع علت ریزش مو میتوانند از آن بهره بگیرند به همین دلیل می تواند افراد را در هنگام انتخاب این روش دچار سردرگمی کند. در این مطلب به ترمیم مو چسبی خواهیم پرداخت.

ترمیم مو چسبی چیست؟

ترمیم مو چسبی یکی از روش هایی است که با کمک آن می توان کچلی را به طور کامل از بین برد بدون اینکه عوارض برای فرد به وجود آید و یا مانند روش های دیگر لازم باشد مدت ها برای رسیدن به نتیجه صبر کند. جالب است بدانید تمام کارهایی که برای رسیدن به نتیجه انجام می شود در یک جلسه انجام می پذیرد و بعد از آن فرد می تواند به راحتی شاهد نتایجی باشد که برایش به وجود می آید به همین علت افرادی که قصد دارند سریعا از فشار های روحی ناشی از کچلی مو رها شوند این روش برایشان بسیار مناسب خواهد بود.  

ترمیم مو چسبی چگونه انجام میشود؟

در ترمیم موی چسبی موهایی که با استفاده از الیاف طبیعی ساخته شده اند از نظر تراکم و رنگ با موهای فرد شبیه سازی می شوند و سپس با استفاده از کراتینه های طبیعی بر روی سر بیمار پیوند زده می شوند و کاملا ثابت می گردند به نوعی که به موهای جدید به هیچ وجه جدا نشده و می توانند به راحتی به فعالیت های مختلف بپردازند. بهتر است بدانید حتی بسیاری از ورزشکاران نیز از این روش استفاده می کنند به همین دلیل هیچ نگرانی ای بابت جدا شدن موها وجود نخواهد داشت و با خیال راحت می توان از آن استفاده کرد.

ترمیم موی چسبی چه عوارضی دارد؟

در میان روش های مختلفی برای درمان کچلی ترمیم موی چسبی تقریبا تنها روشی است که هیچ عوارضی را ندارد و به علت استفادع از الیاف طبیعی حتی شاهد حساسیت های پوستی هم در آن نخواهیم بود. در ترمیم مو همه ی کارها با چسب و کراتینه های طبیعی انجام می شود و هیچ برش و یا بخیه ای ایجاد نمی شود به همین دلیل می توان این اطمینان را داشت که کوچکترین عارضه ای به وجود نخواهد آمد. منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8