روش ترمیم مو سر با روغن زیتون

روش ترمیم مو سر با روغن زیتون

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که می دانید همیشه در بین روش های درمانی که برای بیماری های مختلف وجود دارند روش های سنتی و استفاده از داروهای گیاهی بیشتر توصیه می شوند. چون استفاده از این داروها معمولا علاوه بر این که عارضه ای ندارد باعث می شود تا سلامت عمومی بدن هم افزایش پیدا کند و فرد نه تنها با استفاده از این داروها می تواند بیماری خود را تنها کند بلکه به افزایش سلامتی خود نیز کمک می کند. درمان بیماری هایی که برای پوست و مو به وجود می آیند نیز به همین صورت است. مثلا برای درمان آسیب هایی که به مو وارد می شود و برای ترمیم مو اغلب پیشنهاد می شود تا از داروهای گیاهی استفاده کرد چون داروهای گیاهی می توانند درکمترین زمان ممکن به درمان ریزش مو بپردازند و نتایج بلند مدتی را به دنبال داشته باشند. در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به ترمیم مو سر با روغن زیتون بپردازیم پس با ما همراه باشید.

فواید ترمیم مو سر با روغن زیتون

استفاده از روغن ها برای ترمیم مو و افزایش زیبایی و درخشندگی آن ها همیشه پیشنهاد می شود. برای ترمیم مو با استفاده از روغن ها همیشه باید به این نکته دقت داشت تا روغن که انتخاب می شود از نظر درمانی و خواص مختلف جزء بهترین روغن ها قرار بگیرد. برای انتخاب این نوع روغن ها لازم نیست زیاد تحقیق کنید چون ما در این مطلب با معرفی روغن زیتون به عنوان یکی از بهترین ها کار شما را ساده خواهیم کرد. روغن زیتون یکی از روغن های گیاهی است که خاصیت نفوذ پذیری بالایی دارد به طوری که مانند آن را کمتر می توان در طبیعت پیدا کرد. این روغن با ارزش خواص اکسیدانی قابل توجهی دارد به همین دلیل از بیماری های پوست سر میکاهد و با دارا بودن ویتامین های آ و ای موها را نرم و شفاف می کند.  

روش ترمیم مو سر با روغن زیتون

روش ترمیم مو سر با روغن زیتون بسیار ساده است و نباید برای به کار گیری آن نگرانی خاصی را داشته باشید برای استفاد هاز روغن زیتون کافی است دستانتان را با مقداری از روغن زیتون طبیعی آغشته کرده و سپس موهایتان را با آن ماساژ دهید بعد از اینکه تمام موهایتان با روغن زیتون چرب شد لازم است تا به مدت 15 الی 30 دقیقه صبر نمایید و بعد به شستشوی موهایتان بپردازد تا به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید. البته باید توجه داشته باشید که زمانی می توانید شاهد نتایج حداکثری روغن زیتون بر روی موها باشید که به صورت مکرر از آن استفاده کنید. منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8