ترمیم مو تار به تار چقدر موثر است

ترمیم مو تار به تار چقدر موثر است

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که می دانید برای ریزش مو درمان های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها می توانند اثرات قابل توجهی را داشته باشند اما بهتر است بدانید یک بیمار نمی تواند از همه ی روش های ممکن به نتیجه برسد چون شرایط بیماران و علت ریزش مو ها به صورت کلی تفاوت دارد و به همین دلیل بسیاری از بیماران نمی توانند از یک روش درمانی استفاده کنند. به طور مثال می توان به کاشت مو اشاره کرد که بهترین روش برای درمان ریزش مو ارثی به شمار می رود اما بسیاری از افراد به دلیل این که بانک موی کافی ندارند از این روش منع می شوند. اما روش هایی هم وجود دارند که برای استفاده از آن هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توان بدون هیچ گونه نگرانی از آن استفاده کرد. حتی در برخی از این روش ها مانند ترمیم مو تار به تار هیچ عارضه ای برای فرد به وجود نخواهد آمد و همه چیز به خوبی انجام خواهد شد.

ترمیم مو تار به تار چقدر موثر است؟

ترمیم مو تار به تار یکی از روش هایی است که در سالهای اخیر به محبوبیت بالایی رسیده است و بسیاری از افراد متقاضی آن شده اند. در ابتدا بسیاری از افراد تصور میکردند ترمیم مو تار به تار همان کلاه گیس است که عوارض خاصی را دارد و ظاهر غیر طبیعی را برای فرد به وجود می آورد اما با گذشت زمان و با بالا رفتن اطلاعات در مورد این روش بسیاری از بیماران این روش را برای درمان کچلی و ریزش موی خود به کار گرفته اند. برای تاثیر ترمیم مو تار به تار همین کافی است که این اطمینان به شما داده شود که موهای بدست آمده با استفاده از این روش ظاهری کاملا طبیعی دارند و هیچ عارضه ای را برایتان به وجود نمی آورند. علاوه بر این استفاده از این روش به تنها یک جلسه زمان می برد به همین دلیل اگر تا رویدادی خاص فقط یک هفته فاصله داشته باشید می توانید با استفاده از این روش با ظاهری متفاوت در آن حضور پیدا کنید.  

ترمیم مو تار به تار چگونه انجام میشود؟

در ترمیم مو تار به تار همه چیز با استفاده از وسایلی که از مواد گیاهی ساخته شده صورت می گیرد و هیچ نوع عملی جراحی در کار نخواهد بود.به همین علت هر نوع باور در مورد عوارض این روش کاملا رد خواهد شد. در این روش قبل از هر چیز موهایی که قرار است برای فرد کاشته شود شبیه سازی می شود. شبیه سازی موها یعنی این که موهای مصنوعی با رنگ موی فرد کاملا هماهنگ می شود و علاوه بر این تراکم موها هم در نظر گرفته می شود. بعد از این موهای بدست آمده بر روی سر بیمار قرار میگیرد و با کراتینه ها و چسب ها گیاهی کاملا فیکس می شود. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8