روش های جوانسازی پوست دست در خانه

روش های جوانسازی پوست دست در خانه

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
معمولا وقتی صورت و دستمان در مقابل نور خورشید قرار می گیرد آسیب پذیر بوده و زیبایی خود را از دست می دهد. روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آنان میتوانید جوانسازی پوست دست را شروع کنید. اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای استفاده از کرم های روز و کرم های شب و انواع مختلف ضد آفتاب ها از روش های خانگی برای جوانسازی پوست دست استفاده کنند. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با روش های جوانسازی پوست دست در خانه صحبت کنیم و به شما این امکان را بدهیم تا با روش هایی ساده و بدون هزینه پوست دستی زیبا و شفاف داشته باشید. با ما همراه باشید.

جوانسازی پوست دست

همانطور که گفته شد روش های زیادی برای جوانسازی پوست دست وجود دارد از جمله: همانند صورت با دستانتان برخورد کنید: بسیاری از شما با پوست صورتتان همواره همچون ملکه پوست ها رفتار می کنید و تمامی ملایمات و لطافت ها را در رابطه با آن در نظر میگیرید. برای جوانسازی پوست دست نیز باید مرتب آن را مرطوب نگه دارید و شستشو دهید. همچنین در هنگام شستشو باید از شوینده های مناسب و نرم کننده استفاده کنید.

به دستانتان شکر بمالید

یکی از بهترین نرم کننده های خانگی که برای دستانتان می توانید در نظر بگیرید شکر می باشد برای تهیه این ماسک جوانسازی پوست دست نیاز است که شما نصف به نصف شکر و روغن زیتون را با هم خوب مخلوط کرده و به دستانتان بمالید و ماساژ خوبی داده و بعد از نیم ساعت بشویید.

استفاده از دست کش

استفاده از دست کش به شما این امکان را می دهد که از دستتان در مقابل مواد شیمیایی و یا گرد و میکروب ها محافظت کنید همچنین از پیرشدن زودرس دست هایتان جلوگیری می شود.

چرب کردن اطراف ناخن

پوست دور ناخن اکثر اوقات با بی توجهی مواجه هستند که سلامت و زیبایی آن ها خود عاملی در زیبایی دست ها به شمار می رود پس با چرب کردن این محدوده از دست ها به زیبایی و جوانی آن کمک کنید.

انجام ندادن کار سنگین

وقتی که شما برای انجام کارهای سنگین از دستتان کمک می کنید فشار بسیار زیادی به رگ های دستتان وارد می کنید وباعث برجسته کردن آنها می شوید در نتیجه پیری زودرس را برای آنها رقم میزنید. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8