مزایای لاغر كردن صورت با لیزر

مزایای لاغر كردن صورت با لیزر

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
برای دستیابی به زیبایی راه های مختلفی وجود دارد که می توان آن را انجام داد. معمولا هدف نهایی از به کار گیری این راه ها این است که بتوان به کمک آن نواقص زیبایی را کاهش داد. برای همین قبل از هر چیز باید نواقصی که باعث شده زیبایی تان تکمیل شود را شناسایی کرده و سپس به دنبال روش های ممکن برای درمان آن بپردازید.چاقی یکی از مشکلاتی است که وجود آن در هر یک از نقاط بدن باعث کاهش زیبایی میشود مخصوصا زمانی که در صورت و گردن فرد شاهد چاقی باشیم. برای لاغری راه و روش های مختلفی وجود دارد که از مهمترین آن ها می توان به تغییر رژیم غذایی و ورزش اشاره کرد. اما این روش ها نمی توانند به صورت موضعی نقاطی مانند صورت را به خوبی لاغر کنند به همین دلیل بهتر است برای لاغری موضعی این قسمت ها لاغر كردن صورت با لیزر را تجربه کرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

لاغر كردن صورت با لیزر چگونه انجام می شود؟

لاغر كردن صورت با لیزر یا لیپولیزر یکی از روش هایی است که برای لاغری موضعی استفاده می شود و با استفاده از آن می توان به از بین بردن چربی های بسیاری از نقاط بدن پرداخت. البته باید توجه داشته باشید که افرادی که اضافه وزن بیش از حد دارند از این روش هیچ سودی را نخواهند برد و از این روش منع خواهند شد. برای لاغر كردن صورت با لیزر اشعه های لیزر با بافت مورد نظر تابیده می شود. این کار باعث می شود تا بافت های چربی از بدن جدا شوند و ساختارشان از بین برود و به دنبال آن چربی ها به روش های طبیعی از بدن خارج شوند. علاوه بر این استفاده از لیزر باعث افزایش کلاژن سازی می شود و بعد از خارج شدن چربی ها پوست را هم سفت می کند که این موضوع باعث می شود پوست های ناحیه ی صورت آویزان نشوند.  

لاغر كردن صورت با لیزر چه فوایدی دارد؟

مهمترین مزیت لاغر كردن صورت با لیزر این است که در این روش از بیهوشی و جراحی استفاده نمی شود و روشی غیر تهاجمی است به همین دلیل بدون این که عوارض خاصی را تجربه کنید می توانید به نتیجه برسید. علاوه بر این همانطور که گفتیم در لاغر كردن صورت با لیزر پوست تا حدی سفت می شود و به همین دلیل شاهد آویزان شدن پوست صورت نخواهیم بود.  

عوارض لاغر كردن صورت با لیزر چیست؟

لاغر كردن صورت با لیزر جزء روش های کاملا ایمن به شمار می رود و برای استفاده از آن لازم نیست نگرانی خاصی را داشته باشید اما به هر حال این روش نیز مانند روش های دیگر ممکن است عوارض جزئی را در بر داشته باشد که از میان آن ها می توان به تورم، کبودی، قرمزی و درد اشاره کرد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8