سفید شدن پوست با لیزر به چه صورتی می باشد

سفید شدن پوست با لیزر به چه صورتی می باشد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
برای افزایش زیبایی فاکتور های مختلفی وجود دارد که با شناسایی آن ها می توان به بهترین شکل زیبایی را افزایش داد. کافی است آن ها را شناسایی کنید و روشی را برای افزایش زیبایی به وسیله ی این فاکتور ها انتخاب کنید. زیبایی پوست یکی از مهمترین مواردی است که میتواند روی زیبایی چهره و زیبایی انسان تاثیر داشته باشد به همین دلیل باید تا حد زیادی به آن توجه داشت. همانطور که میدانید پوست زیبا پوستی است که عاری از لک های مختلف و جای جوش و آکنه باشد علاوه بر این رنگ روشنی را داشته باشد و شفاف باشد. برای رسیدن به پوستی با این ویژگی روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان در مدت زمان خاصی به نتیجه رسید. سفید شدن پوست با لیزر یکی از روش هایی است که می توان از ان بهره گرفت و در اکثر موارد به نتایج قابل قبولی رسید به همین دلیل در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

سفید شدن پوست با لیزر چیست؟

سفید شدن پوست با لیزر روشی است که سالها از آن استفاده می شود و بسیاری از متخصصین در مواردی زیادی آن را به بیماران خود پیشنهاد می کنند. با استفاده از لیزر می توان در مدت زمان کمی به نتایجی قابل قبول دست پیدا کرد و با استفاده از آن لکه های تیره سطح پوست را حذف کرد و پوست را تا چند درجه روشن تر نمود بدون اینکه عوارضی برای فرد به وجود آید به همین دلیل در اکثر موارد به عنوان بهترین روش ها  از آن یاد می شود. برای سفید شدن پوست با لیزر می توان از دو نوع لیزر استفاده کرد که هر کدام فواید خود را خواهند داشت و به تشخیص متخصصان زیبایی می توان از آنها بهره گرفت. روش اول استفاده از لیزر تهاجمی است. با استفاده از لیزر تهاجمی قسمتی از سطح پوست بخار می شود و به واسطه ی جایگزینی پوست های جدید لکه های تیره و عمیق از بین می روند. روشی دیگر هم وجود دارد که از آن از لیزر غیر تهاجمی استفاده می شود که رنگ پوست با استفاده از تابش لیزر به عمق پوست، روشن تر میشود.  

عوارض سفید شدن پوست با لیزر

سفید شدن پوست با لیزر جزء روش های کاملا ایمن به شمار می رود به همین دلیل در صورتی که آن را نزد متخصصان با تجربه انجام دهید قطعا عارضه ای را تجربه نخواهید کرد. اما این روش به طور کلی عوارضی را هم دارد که از میان آن می توان به سوختگی پوست، احساس سوزش، خشکی و قرمزی کرد. همچنین در مواردی نادر ممکن است برخی از بیماران خشکی پوست را تجربه کنند و بعد از استفاده از لیزر شاهد باقی ماندن جای زخم باشند. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8