پلاسما جت بینی چیست

پلاسما جت بینی چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
پلاسما جت بینی یکی از روش هایی است که در سالهای اخیر بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن بهره می گیرند. به علت اینکه این روش عوارض کمی را دارد یکی از بهترین گزینه ها برای درمان بد فرمی بینی به شمار می رود به همین دلیل در موارد زیادی می توان از آن بهره برد. البته این روش برای همه ی افراد تاثیر گذار نیست و باید برای تشخیص اثر بخشی آن قبل از هر چیز به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. پلاسما جت بینی معمولا برای افراد به کار گرفته می شود که بینی گوشتی دارند و قصد دارند با استفاده از روشی ظرافت بینی شان را افزایش دهند. البته روش های دیگری نیز برای کوچک کردن بینی های گوشتی وجود دارد اما به نظر می رسد اکثر این روش ها بیشتر جنبه ی تبلیغاتی دارند و نمی توانند نتایج قابل توجهی را داشته باشند به همین دلیل استفاده از پلاسما راه علمی و منطقی تر خواهد بود.

پلاسما جت بینی چیست؟

  همانطور که گفتیم پلاسما جت بینی از روش هایی است که می توان برای کوچک کردن بینی های گوشتی از آن استفاده نمود. بینی گوشتی به بینی گفته می شود که بدفرمی آن به علت حجم استخوان بینی ایجاد نشده باشد و بافت ها و چربی هایی بینی باعث بدفرمی بینی شده باشد.برای این بینی ها می توان از پلاسما جت بینی استفاده کرد و در اکثر موارد به نتایج قابل قبولی رسید. معمولا استفاده از این روش در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد و فرد میتواند بدون این که عوارض خاصی را تجربه کند در طی چند جلسه به بینی زیبایی دست پیدا کند.  

پلاسما جت بینی چگونه انجام می گیرد؟

در پلاسما جت بینی برای کوچک کردن بینی از پلاسما استفاده می شود به همین دلیل هیچ خبری از تیغ جراحی نخواهد بود و شاهد هیچ برشی نخواهیم بود. پلاسما ماده ای است که دمای بالایی را دارد اما در عوض به علت فشار کمی که دارد آسیبی را به بافت های بدن وارد نمی کند به همین دلیل می توان برای کوچک کردن بینی از آن بهره گرفت. زمانی که سطح بینی با  پلاسما برخورد می کند سطح رویی پوست تبخیر می شود به همین دلیل بافت های زیرین حالت بهتری را به خود می گیرند و چربی ها به راحتی از بین می روند.

برای آشنایی بیشتر فیلم پلاسما جت بینی مشاهده فرمایید.


پلاسما جت بینی چه عوارضی را دارد؟

پلاسما جت بینی از روش هایی است که بر خلاف جراحی بینی هیچ عارضه ای را به دنبال ندارد به همین دلیل می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از این روش استفاده کنید.البته بعد از استفاده از این روش ممکن است شاهد تورم و قرمزی باشیم که به سرعت از بین میرود و مشکلی را به وجود نخواهد آورد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8