درمان استریا با جراحی چگونه است

درمان استریا با جراحی چگونه است

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
متاسفانه برای زیبا ماندن مشکلات زیادی ممکن است برای انسان به وجود بیاید که زیبایی را تا حد زیادی کاهش دهد اما خوشبختانه با پیشرفتی که در علم پزشکی شاهد آن بوده ایم برای اکثر مشکلات زیبایی روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن می توان به راحتی مشکلات زیبایی را برطرف کرد و زیبایی را کاهش داد.استریا بیماری است که زیبایی پوست را مورد هدف قرار می دهد به همین علت با کاهش زیبایی می تواند اعتماد به نفس را تا حد زیادی کاهش دهد به همین دلیل باید از روش های موجود که برای درمان آن وجود دارد بهره گرفت.استریا در خانم ها و آقایان به وجود می آید و هیچ تفاوتی از نظر جنسیتی در به وجود آمدن آن دخیل نیست. درمان استریا با جراحی معمولا روشی است که نتایج خوبی را به دنبال دارد به همین علت تصمیم گرفته ایم در این مطلب به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

استریا چیست؟

استریا یا ترک های پوستی مشکلی است که بسیاری از افراد در طول زندگی خود آن را تجربه می کنند و از این نظر هیچ تفاوتی در جنسیت،سن و محدوده ی جغرافیایی وجود ندارد یعنی همه ی افراد در هر نقطه ی جهان و هر جنسیتی ممکن است به آن مبتلا شوند. برای درمان استریا با جراحی معمولا این عوامل تاثیری ندارند و برای بسیاری از افراد می توان از این روش بهره گرفت.  

برای درمان استریا باید چه کرد؟

برای درمان استریا روش های مختلفی وجود دارد که می توان از آن بهره گرفت. یکی از روش ها که برخی از متخصصان آن را برای بعضی از بیماران توصیه می کنند لیزردرمانی است. لیزر درمانی باعث می شود تا پوست تحریک شود و به دنبال آن کلاژن و الاستین افزایش پیدا کند و ترک های پوستی تا حد زیادی از بین بروند. اما در مواردی که ترک ها بیش از حد وجود دارند و با لیزر و روش های این چنینی نمی توان آن را درمان کرد باید درمان استریا با جراحی را تجربه کرد.  

درمان استریا با جراحی چگونه است؟

درمان استریا با جراحی از روش هایی است که می توان برای بسیاری از نواحی بدن استفاده کرد مخصوصا برای قسمت هایی از بدن مانند شکم که پوست ها دچار ترکهای فراوانی می شوند. در این نوع جراحی با ایجاد برش های مختلف پوست های اضافی برداشته می شود و سپس محل برش ها دوخته می شود که در کنار این روش معمولا بعد از مدتی از لیزر استفاده می شود تا ترک ها به صورت کامل از بین بروند. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8