روش های صاف کردن بینی

روش های صاف کردن بینی

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که می دانید بینی به علت جایگاه ویژه ای که در صورت دارد می تواند روی زیبایی تاثیر زیادی را داشته باشد به همین دلیل هرگونه نقص در آن میتواند به کاهش زیبایی چهره منجر شود. معمولا افرادی که دچار نواقص مختلف در بینی خود هستند هر چقدر هم که قسمت های مختلف صورتشان زیبایی داشته باشد بازهم زیبا نخواهند بود به همین دلیل باید به فکر درمان سریع آن بود. در غیر اینصورت ممکن است مشکلات زیادی برای فرد به وجود آید و حتی دچار افسردگی شود. کاهش اعتماد به نفس هم اولین دستاورد های کاهش زیبایی است که باید به آن توجه داشته باشید. برای رفع نواقص بینی و صاف کردن بینی روش های مختلفی وجود دارد که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

صاف کردن بینی چگونه انجام می شود؟

برای صاف کردن بینی و رفع نواقص آن تقریبا هیچ روشی به جز روش های جراحی کارساز نخواهد بود و تمامی روش ها که در تبلیغات شاهد آن هستیم به نوعی جنبه ی تبلیغاتی دارند به همین دلیل نباید به آن ها توجه داشته باشید. البته برای بینی های گوشتی می توان از برخی روش ها مانند پلاسماجت بینی استفاده کرد اما باید قبل از هر چیز متخصصان زیبایی باید ظاهر بینی ها را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهند تا بتوان به صورت دقیق بهترین روش را برای صاف کردن بینی معرفی نمود.  

صاف کردن بینی با استفاده از جراحی

صاف کردن بینی و رفع نواقصی که در آن وجود دارد در اکثر موارد با استفاده از جراحی انجام می شود. به علت انعطافی که در این عمل ها وجود دارد تقریبا می توان تمام مشکلات بینی را بر طرف نمود. در طی عمل پزشک برش کوچکی را در تیغه ی بینی ایجاد می کند و از این طریق عضروف ها و استخوان های اضافی را برش می دهد و بعد از این محل برش ها بخیه زده می شود. معمولا این عمل در یک جلسه و طی 2 ساعت انجام می شود و در صورتی که توسط جراحان با تجربه انجام شود قطعا مشکلات قابل توجهی را به وجود نمی آورد.  

عوارض صاف کردن بینی با جراحی

صاف کردن بینی و یا عمل جراحی بینی می تواند عوارضی نیز داشته باشد که در برخی از موارد برای بیماران به وجود می اید. البته این عوارض به ندرت رخ می دهند و میتوان بدون نگرانی از این روش استفاده کرد اما قطعا همه ی بیماران باید قبل از جراحی با آن اشنا باشند. از میان عوارض مختلف میتوان به آسیب پوستی بینی، باریک شدن نوک بینی، تنگی دریچه خارجی بینی، چسبندگی داخل بینی و صدمه بر مجرای اشکی اشاره کرد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8