درمان و ترمیم ابروی شکسته

درمان و ترمیم ابروی شکسته

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که میدانید چشم ها یکی از زیباترین نقاطی هستند که در صورت وجود دارند و زیبایی آن ها باعث می شود تا زیبایی تمام چهره افزایش پیدا کند و فرد زیباتر به نظر برسد. در مقابل در صورتی که در چشم ها و اطراف آن مشکلی از نظر زیبایی وجود داشته باشد قطعا زیبایی تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد به همین علت باید برای افزایش زیبایی از طریق افزایش زیبایی چشم و نواحی دور آن راه های مختلف و مناسبی را به کار گرفت.ابرو ها یکی از مهمترین قسمت هایی هستند که به صورت مستقیم بر روی زیبایی چشم ها تاثیر دارند. اما متاسفانه برخی از مواقع مشکلاتی به وجود می آید که زیبایی ابروها را کاهش می دهد .برای جبران نواقص ابرو روش های مختلفی وجود دارد که می توان از آن ها بهره گرفت.در این مطلب به معرفی روش درمانی یکی از نواقص ابرو ( ترمیم ابروی شکسته ) خواهیم پرداخت.

ترمیم ابروی شکسته با کاشت مو

ترمیم ابروی شکسته با کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که در حال حاضر وجود دارد و می توانید بدون این که مشکلات زیادی برایتان به وجود آید از آن استفاده کنید. ترمیم شکستگی ابرو با کاشت مو در مدت زمان کمی صورت می گیرد و ظاهری کاملا طبیعی را به وجود می آورد. علاوه بر این عوارض این روش بسیار ناچیز خواهد و به طور کلی روشی ایمن به حساب می آید. در این روش فولیکول ها مو از نواحی مختلفی بدن که موهایی متناسب با ابرو دارند برداشته میشود و در قسمت هایی از ابرو که مشخص شده با خط رویش و جهت طبیعی کاشته میشود تا ظاهری کاملا طبیعی را ایجاد کند.  

ترمیم ابروی شکسته با تتو

تتو یا خالکوبی یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می توان به درمان ریختگی ابرو که ناشی از شکستگی است پرداخت. ترمیم ابروی شکسته با تتو در مدت زمان کمی صورت می گیرد اما معمولا در اکثر موارد نتایج قابل قبولی را به دنبال نخواهد داشت و غیر طبیعی به نظر خواهید رسید. ترمیم ابروی شکسته با تتو اثرات دائمی ندارد و برای اینکه کم رنگ نشود باید هر چند وقت یک بار به مراکز مورد نظر مراجعه کنید. علاوه بر این دردی که این روش دارد حتی در صورت استفاده از بی حسی موضعی نیز کاهش نخواهد یافت.البته هنوز هم افرادی وجود دارند که با استفاده از این روش به ترمیم ابرو ها می پردازند و اگر شما هم مشکلی با معایبی که ذکر کرده ایم نداشته باشید می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8