تفاوت پروتز باسن با لیفت باسن

تفاوت پروتز باسن با لیفت باسن

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همواره داشتن اندامی زیبا و به خصوص یک باسن جذاب برای خانم ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. به همین خاطر سعی دارند تا از انواع خدمات جراحی زیبایی بزرگ کردن باسن، یا پروتز باسن استفاده کنند تا به هدف خود برسند. در واقع دلایل بسیاری وجود دارد که خانم ها را مجاب می کند تا از عمل جراحی برای بزرگ کردن باسن خود استفاده کنند. از جمله اینکه برخی از آنها بر این عقیده هستند که باسن آنها به اندازه کافی رشد نکرده است همچنین برخی دیگر علاقه مند به بزرگ تر و گرد تر شدن باسن خود هستند. همانطور که گفته شد برای بزرگ کردن باسن می توان از پروتز باسن و یا لیفت باسن استفاده کرد. بسیاری از افراد تفاوتی میان این دو قائل نمی شوند از همین رو در مقاله در نظر داریم تا به بیان تفاوت پروتز باسن با لیفت باسن بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

لیفت باسن

در ابتدا در نظر داریم به معرفی پروتز باسن بپردازیم. باید بدانید که پروتز های باسن از یک پوسته سیلیکون تشکیل شده که به این ترتیب جنس سخت اما انعطاف پذیر دارد. این پروتز ها به صورتی طراحی شده اند که می توان از طریق آنها ظاهر طبیعی باسن را حفظ کرد.

انواع پروتز باسن

انواع مختلفی از پروتز ها برای پروتز باسن استفاده می شود که انتخاب آنها بستگی به نظر جراح دارد. از همین رو توصیه می شود که برای انجام پروتز باسن نزد پزشک متخصص بروید تا بتوانید نتیجه دلخواه خود را به دست آورید. اما لیفت باسن بسیار متفاوت تر از پروتز باسن می باشد. پزشکان برای انجام لیفت باسن و فرم دهی باسن از لیپوساکشن چربی اضافی از بخشی از بدنتان، به خصوص کمر، پایین کمر و ران ها استفاده می کنند. در واقع لیفت باسن به معنی انتقال چربی بدن به ناحیۀ باسن می باشد. در این شیوۀ این فرصت به بسیاری از بیماران داده می شود که با استفاده از لیفت باسن از شر چربی شکمی خود راحت شوند. لیفت باسن کم خطرتر از دیگر جراحی های بزرگ کردن باسن می باشد. بدین ترتیب زمان بهبود، راحت تر و کوتاه تر است. مهمترین دستوری که برای دورۀ نقاهت از جراحتان می گیرید، نحوۀ نشستن است. حداقل تا 3 هفته پس از جراحی نمی توانید روی باسن تان بشینید یا بخوابید. این زمان بسیار اهمیت دارد چرا که در زمان نقاهت، سلول چربی در حال تطبیق با فضای جدید است. از همین رو بهترین راه پیشگیری، گذاشتن کوسن یا بالش زیر ران است تا باسن بالا رود و بیشتر از ده دقیقه ننشینید. همچنین روی شکم یا پهلو بخوابید. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8