درمان افتادگی پوست شکم با لیزر

درمان افتادگی پوست شکم با لیزر

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
به تدریج با گذشت سن پوست بدن شل و افتاده می شود. همچنین به دنبال کاهش وزن و به دنبال حاملگی پوست دچار شلی و افتادگی می شود. از جمله نواحی بدن که این شل شدن و افتادگی بیشتر نمایان میشود پوست شکم و پوست بازوها می باشد. وقتی افراد با این مسئله روبرو می شوند بلافاصله به سراغ راه های درمان می روند. یکی از روش های درمانی که امروزه بسیار مورد استقبال واقع شده است و توانسته نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند استفاده از دستگاه لیزر می باشد. اما سوالی که ممکن است ذهن افراد بسیاری را به خود جلب کند است که چگونه می توان با کمک لیزر به درمان افتادگی پوست شکم پرداخت. برای اینکه بتوانید پاسخ سوال خود را پیدا کنید پیشنهاد می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم در رابطه با درمان افتادگی پوست شکم با کمک لیزر توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم تا از شر عمل های جراحی سخت کشیدن پوست شکم خلاص شوید.

درمان افتادگی پوست شکم

همانطور که می دانید به دلایل مختلفی پوست شکم دچار افتادگی می شود اما خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی و با معرفی روش های جدید، کار برای پزشکان و همچنین بیماران بسیار راحت شده است. لیزر یکی از راه هایی است که می توان با کمک آن به درمان افتادگی پوست شکم پرداخت.

درمان افتادگی پوست شکم با دستگاه لیزر

در رابطه با لیزر پوست شکم می توان عنوان نمود که به کمک جلسات لیزر درمانی می توان به جوانسازی و سفت کردن پوست شکم پس از زایمان یا کاهش وزن سریع پرداخت. در واقع در اثر لیزر درمانی پوست ناحیه شکم، تولید کلاژن و الاستین تامین کننده ی حالت کشسانی و ارتجاعی پوست تحریک خواهد شد و از طریق فرآیند ترمیم طبیعی بدن، جوانسازی پوست و جمع شدگی پوست رخ خواهد داد. پس از اتمام جلسات درمانی مورد نیاز و پس از تکمیل فرآیند کلاژن سازی بدن طی چند ماه، پوست شکم کم کم شروع به سفت و جمع شدن خواهد کرد؛ به گونه ای نتایج بسیار مطلوبی از این نوع درمان غیرجراحی حاصل خواهد شد. اگر بخواهیم در رابطه با تعداد جلسات درمان افتادگی پوست شکم با لیزر صبحت کنیم باید به شما بگوییم که تعداد جلسات لیزر درمانی برای افتادگی پوست شکم، با توجه به نوع لیزر و قدرت آن، شدت افتادگی پوست و واکنش بدن به درمان با لیزر ، تعیین خواهد شد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8