لاغری صورت با دستگاه دابلو چیست

لاغری صورت با دستگاه دابلو چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
زیبایی صورت همیشه جزء نگرانی های نوع بشر بوده و هست. بیشتر اشخاص برای زیباتر کردن و یا زیباتر نشان دادن خود از هر روشی استفاده میکنند که سهم خانم ها در این مورد بسیار چشمگیرتر از آقایان است. لاغر کردن صورت نیز یکی از روش هایی است که امروزه برای رسیدن به زیبایی در پیش گرفته اند و از راه های گوناگونی برای رسیدن به خواسته خود تلاش می کنند. اما باید بدانید که امروزه پیشرفت جامعه ی بشری در پزشکی و بخصوص زمینه زیبایی کار را برای بسیاری از پزشکان و همچنین راه را برای بسیاری از متقاضیان لاغری صورت راحت کرده است و لاغری صورت را با دستگاه دابلو برای آنان پدید آورده است. اما سوالی که مطرح می شود این است که لاغری صورت با دستگاه دابلو چگونه انجام می شود؟ پزشکان به چه مهارتی برای انجام این کار نیاز دارند؟ از همین رو تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی این مسئله بپردازیم. با ما همراه باشید.

لاغری صورت با دستگاه دابلو

همانطور که گفته شد لاغری صورت با دستگاه دابلو نیز امکان پذیر است. اما قبل از هر چیزی باید بدانید که دستگاه دابلو چیست. دستگاه دابلو تکنولوژی بسیار جدیدی به نام هایفو را در خود ارائه و جمع آوری کرده است که این دو معضل را با استفاده از اصول اولیه فیزیک و با تکنولوژی بسیار پیشرفته ای مرتفع کرده است. در دستگاه دابلو و با استفاده از روش هایفو نتیجه ی مطلوب با کمترین عارضه و درد و در کمترین زمان ممکن حاصل می گردد. در دستگاه دابلو از امواج اولتراسوند (مافوق صوت) استفاده می شود که با کمک تکنولوژی پیشرفته می توان به تخریب کلاژن های قدیمی و بازسازی کلاژن جدید رسید.

مزایای دستگاه دابلو

همانگونه که ذکر شد مزیت اصلی دستگاه دابلو و استفاده از روش هایفو رساندن کمترین آسیب به سطح پوست و در نتیجه پیشگیری از عوارضی همچون سوختگی و لک روی پوست صورت است ضمن اینکه لیفتینگ و کشیدگی پوست صورت نیز با دستگاه دابلو به صورت چشمگیر نسبت به سایر روش های قبلی بالاتر است، به شکلی که بیمار در همان روزها و هفته های اول پس از انجام درمان، این تغییر را در صورت خود را احساس می کند. از طرفی تک جلسه ای بودن انجام هایفو تراپی با دستگاه دابلو و ماندگاری حداقل 9-12 ماهه می باشد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8