روش های تحریک فولیکول های مو

روش های تحریک فولیکول های مو

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
داشتن موهایی بلند، پرپشت و سالم مورد علاقه همه خانم هاست و یکی از مهم ترین جنبه های زیبایی و جذابیت آنها محسوب می شود. با این حال، بسیاری از آنها با مشکلات ریزش مو، ضعیف شدن و دیگر ناراحتی هایی مواجه هستند که مانع از رشد مطلوب موها شده و بر زیبایی تاثیر می گذارد. برای جلوگیری از کم پشتی موها بایستی در یک مرحله به تحریک فویلکولهای مو بپردازیم تا به پرپشت شدن موهای سر برسیم .امروزه داشتن موهای زیبا و پرپشت با این آلودگی های محیط و زندگی های پر استرس کار آسانی نیست ، فاکتورهای محیطی و درونی زیادی به عنوان علل ریزش مو وجود دارد پس برای درمان این مشکل همه گیر بهترین راه و روش ها را انتخاب کنید. اما چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد این است که چگونه و با کمک چه روش هایی می توان به تحریک فولیکول های مو پرداخت؟ آیا کمک گرفتن از این روش ها می تواند موثر باشد؟ در این مقاله در نظر داریم تا به این مسئله بپردازیم با ما همراه باشید.

تحریک فولیکول های مو

خوشبختانه روش های مختلفی برای تقویت و رویش موها شناخته شده است که از جمله می توان به ترفندهای طبیعی اشاره کرد که هیچ عارضه جانبی نیز در پی ندارند. اما همواره روش های طبیعی یکی از بهترین راه ها برای تحریک فولیکولهای مو می باشد. استفاده از ماسک عسل و پیاز یکی از راه هایی است که می تواند به شما کمک کند را به تحریک فولیکولهای مو بپردازید و مشکل ریزش مو و یا کم پشتی مو را برطرف کنید.

روش خانگی تحریک فولیکول های مو

برای تهیه این ماسک موی عالی به پیاز و عسل و روغن اسطوخودوس نیاز خواهید داشت. از همین رو بهتر است آن را از قبل هر چیز با عنوان کردن فواید این ترکیبات دلیل انتخاب آنها را برای تهیه ماسک موی تقویت کننده بیان کنیم. پیاز و عسل محرک گردش خونی هستند که به ریشه مو می رسد و موجب رشد مو میشود مصرف منظم این مواد فولیکول های مو را تقویت و از ریزش آن جلوگیری می کند. روغن اسطوخودوس جریان خون در جمجمه را بهبود و با خاصیت آنتی باکتریایی که دارد روی سلامت مو تاثیر می گذارد. پیاز غنی از سولفور است در کلاژن سازی اهمیت زیادی دارد و در رشد مو ضروری است، سولفور به دلیل خاصیت آنتی باکتریایی که دارد از رشد باکتری ها و قارچ ها در سر جلوگیری می کند. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8