فرق کاشت موقت و دائم مژه چیست

فرق کاشت موقت و دائم مژه چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که بارها به این مسئله اشاره کردیم رسیدن به زیبایی از گذشته تاکنون در وجود آدمی ریشه داشته و روز به روز با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده رسیدن به این خواسته را برای افراد به خصوص خانم ها راحت تر کرده است. چشم ها نیز به عنوان یکی از اصلی ترین اجزای زیبایی باید همواره مورد ستایش قرار گیرند شما میتوانید با کاشت موقت و دائم مژه، زیبایی چشم های خود را دو چندان کنید. سوالی که با گفتن این جمله ممکن است در ذهن شما نقش بسته باشد این است که فرق کاشت موقت و دائم مژه چیست؟ برای اینکه اطلاعات شما را در این زمینه افزایش دهیم در نظر داریم تا توضیحاتی در رابطه با فرق کاشت موقت و دائم مژه ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فرق کاشت موقت و دائم مژه

مطمئنا با دختران زیادی مواجه شده اید که از مژه هایی زیبا و بلند برخوردار هستند و در آن لحظه با خود فکر کرده اید که چرا شما از همچین چیزی بهره مند نیستید. باید بدانید که تعداد کمی از افراد به صورت خدادادی از مژه هایی بلند و زیبا بهره مند هستند و بسیاری دیگر از افراد با استفاده از کاشت مو و دائم مژه زیبایی چشم های خود را دو چندان کرده اند. برای اینکه بتوانید فرق کاشت موقت و دائم مژه را تشخیص دهید تصمیم داریم به معرفی هر کدام از آنها بپردازیم. کاشت موقت مژه که از آن با عنوان اکستنشن مژه نیز یاد می شود یک روش نیمه دائم و یا موقت می باشد که باعث پرتر و حتی بلند تر نشان دادن مژه ها می شود. دقت داشته باشید در کاشت موقت مژه از تارهایی مصنوعی و یا ترکیبی از مصنوعی و طبیعی استفاده می شود و آنها را لابه لای تارهای مژه قرار می دهند.

کاشت دائم مژه

در رابطه با کاشت دائم مژه باید بدانید که این کاشت باید توسط پزشک متخصص کاشت مو انجام گیرد و با استفاده از روش های بسیاری قابل انجام است. دقت داشته باشید که اگر از بانک مو (موهای پشت سر) ضخیم و قوی برخوردار نباشید نمی توانید انتظار داشته باشید که کاشت دائم مژه به خوبی و با توجه به خواسته شما انجام شده است. همچنین باید بدانید که فرق کاشت موقت و دائم مژه در این است که در کاشت موقت امکان برداشت تارها وجود دارد اما در کاشت دائم این امکان وجود ندارد. منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8