از بین بردن جای بخیه بلفاروپلاستی

از بین بردن جای بخیه بلفاروپلاستی

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
جراحی بلفاروپلاستی یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان زیبایی را تا حد زیادی افزایش داد به همین دلیل در صورتی که به دلیل افتادگی چشم زیبایی تان کاهش پیدا کرده است بهتر است از این روش استفاده کنید.در بلفاروپلاستی متخصصان با روش های جراحی افتادگی چشم را به خوبی برطرف میکنند به صورت که شاهد پلک هایی با ظاهر طبیعی باشیم. در صورتی که دچار افتادگی پلک باشید استفاده از این روش باعث میشود تا اعتماد به نفستان افزایش پیدا کند وعلاوه بر این سلامت روحیتان نیز بهبهود یابد به همین دلیل به راحتی از کنار آن عبور کنید.متاسفانه بسیاری از افراد به علت جای بخیه بلفاروپلاستی از انجام این عمل هراس دارند و تصور می کنند به هیچ وجه جای بخیه ای که برایشان به وجود می آید رفع نخواهد شد. در این مطلب تصمیم داریم تا به از بین بردن جای بخیه بلفاروپلاستی بپردازیم.

علت جای بخیه بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یکی از رایج ترین عمل هایی است که با استفاده از آن میتوان تقریبا هر نوع افتادگی پلک را از بین برد به همین دلیل متخصصان در اکثر موارد این روش را برای افتادگی پلک پیشنهاد میکنند.در این روش متخصصان برای درمان افتادگی پلک برش هایی را در محل پلک ها ایجاد میکنند و بدین وسیله بافت های اضافی را خارج میکنند.در انتها به علت برشی که ایجاد شده بود بخیه هایی در پلک ها ایجاد میشود که همین باعث میگردد بعد از عمل شاهد برجای ماند جای بخیه و اسکار باشیم.در ادامه به رفع جای بخیه بلفاروپلاستی خواهیم پرداخت.  

رفع جای بخیه بلفاروپلاستی با میکرودرم

یکی از روش هایی که میتوان با استفاده از آن به جای بخیه بلفاروپلاستی پرداخت استفاده از میکرودرم است.در این روش برای از بین بردن جای زخم و بخیه از سایش پوست استفاده میشود.سایش پوست باعث میشود تا سلول های سطحی از بین بروند و شاهد بازسازی لایه های دیگر پوست باشیم.برای استفاده از این روش باید به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید چون به علت اینکه پلک ها حساس هستند ممکن است به وجود آمدن عوارض مختلفی در سطح پلک ها باشیم.  

رفع جای بخیه بلفاروپلاستی لیزر

برای رفع جای بخیه بلفاروپلاستی میتوان از لیزر نیز بهره برد.لیزر یکی از کم عارضه ترین روش هایی است که میتوان برای اینکار مورد استفاده قرار داد.برای استفاده از لیزر برای رفع جای بخیه، متخصصان با استفاده از دستگاه هایی که وجود دارد اشعه ی لیزر را به سطح پوست میتابانند و بدین وسیله جای بخیه ها از بین میرود. البته برای از بین بردن جای بخیه روش های دیگری نیز وجود دارد که متخصصان زیبایی بعد از بلفاروپلاستی مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8