فیلتر جوانسازی پوست چه کاربردی دارد

فیلتر جوانسازی پوست چه کاربردی دارد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
پوستی جوان و شاداب نشانی از جوانی و شادابی فرد است ، اما پوست به دلیل حساسیت و ظرافت بالا همواره به راحتی در برابر عوامل مخرب محیطی ، افزایش سن ، بیماری ها و تغذیه ی نامناسب دچار آسیب می گردد ، لذا روش جوانسازی پوست نظیر ؛ تزریق بوتاکس ، ژل و چربی  مورد توجه قرار دارند ، در همین راستا در این مقاله ، کاربرد فیلتر جوانسازی پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

فیلتر جوانسازی پوست

در رابطه با کاربرد فیلتر جوانسازی پوست عنوان نمود که فیلترها همان انواع ژل ها می باشند که در این روش یکی از انواع مناسب ژل برای فرد انتخاب می شود و تزریق می گردد و مورد استفاده قرار می گیرد که سبب از بین رفتن چین و چروک ها خواهد شد.

کاربرد فیلتر جوانسازی پوست

به طور کلی از فیلترها ( ژل ها ) به منظور رفع انواع چین و چروک و خطوط ( اخم ، خنده ، خرگوشی روی بینی ) و همچنین پر کردن نواحی صورت که حجم خود را از دست داده اند ، استفاده می شود ، حجم دهی مناسب به لب و گونه از جمله کاربرد فیلتر می باشد .

عملکرد فیلتر جوانسازی پوست

با تزریق ژل یا فیلتر به کمک سوزن های مخصوص به زیر پوست در عمق مناسب که در صورت حساس بودن فرد از ایجاد بیحسی موضعی استفاده می شود ، در اثر پر شدن لایه ی زیر پوست با ژل ، پوست کشیده خواهد شد و ضمن رفع چین و چروک و خطوط پوست ، برجستگی و حجم دهی مناسب نیز ایجاد خواهد شد .

ماندگاری فیلتر جوانسازی پوست

فیلترها با توجه به نوع آنها ( موقت ، نیمه موقت و دائمی ) از 6 ماه الی چند سال در زیر پوست فرد ماندگاری خواهند داشت اگر چه بلافاصله پس اثر تزریق آنها نمایان می شود اما شروع اثر ژل ها یک هفته پس از تزریق خواهد بود .

نتایج مطلوب از فیلتر جوانسازی پوست

به منظور دستیابی به نتایج مطلوب از فیلتر جوانسازی پوست باید از روش صحیح و اصولی تزریق و همچنین مواد با کیفیت و اصل استفاده گردد ، لذا تنها به کلینیک های زیبایی معتبر و دارای مجوز از وزارت بهداشت باید مراجعه کرد . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8