روش های پروتز صورت مردان

روش های پروتز صورت مردان

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
اگر تا قبل از مطالعه ی این مطلب تصورتان این بوده است که عمل های زیبایی بیشتر مخصوص خانم هاست و اقایان کمتر از آن استفاده میکنند بهتر است بدانید کاملا در اشتباه هستید چون امروزه علاوه بر خانم ها، بسیاری از اقایان هم ترجیح میدهند تا با عمل های زیبایی به افزایش زیبایی خود بپردازند چون استفاده از این روش ها باعث میشود فرد به نتایج دلخواه خود دست پیدا کند و علاوه بر این دست یابی به نتایج در حداقل زمان ممکن انجام بپذیرد.در میان روش های مختلف پروتز صورت مردان از روش هایی است که متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع نواقص خود از این روش استفاده کنند.با استفاده از روش های پروتز صورت مردان میتوان تغییرات قابل توجهی را در چهره ی افراد به وجود آورد و به طور کلی چهره را متحول ساخت.در ادامه به این روش ها بیشتر خواهیم پرداخت.

متقاضیان پروتز صورت مردان چه افرادی هستند؟

پروتز صورت مردان افرادی هستند که از ظاهر قسمت های مختلف خود رضایت ندارند.این موضوع میتواند به دلیل نواقصی باشد که از دوران مادرزادی در چهره ی فرد وجود دارد یا به علت حوادث مختلف مانند سوختگی و یا تصادف به وجود آمده است.افرادی که چانه های کوچک و ضعیف دارند در اثر افزایش سن چانه هایشان دچار افتادگی میشود و زیبایی شان تا حد زیادی کاهش پیدا میکند این افراد میتوانند با استفاده از پروتز چانه به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند.علاوه بر این افرادی که گونه های لاغری دارند نیز میتوانند با استفاده از پروتز به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند.  

 پروتز چانه برای مردان چگونه انجام میشود؟

از میان روش های پروتز صورت مردان پروتز چانه از روش هایی است که میتواند نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشد.با استفاده از این روش میتوانید در کمترین زمان ممکن به رفع نواقص چانه بپردازید.در این روش برای قرار دادن پروتز چانه متخصصان برش هایی را در اطراف دهان ایجاد میکنند و با استفاده از آن پروتز را در قسمت مورد نظر با استفاده از پیچ و مهره های دائمی ثابت میشود.معمولا برای این که بعد از این روش عارضه ای برای فرد به وجود نیاید داروهای انتی بیوتیک تجویز میشود.  

عوارض پروتز صورت مردان

با توجه به این که در پروتز صورت مردان از جراحی استفاده میشود ممکن است عوارض قابل توجهی برای فرد به وجود آید به همین دلیل باید برای انجام این عمل به تجربه ی متخصصان توجه کافی داشته باشید و حتی الامکان از مراجعه به متخصصان تازه کار و بی تجربه بپرهیزید. از میان عوارض مختلف پروتز صورت میتوان به خونریزی،عفونت،اشکالات ظاهری و ... اشاره نمود. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8