کلاژن تراپی چیست

کلاژن تراپی چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
کلاژن از مواردی است که باعث میشود ظاهر پوست افزایش پیدا کند و به صورت خود به خودی مشکلات پوستی درمان شود به همین دلیل وجود آن در بافت های بدن اهمیت زیادی دارد.این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد و به نوعی وجود آن در بدن حیاتی است و به طور کلی اگر کلاژن از دوران مادرزادی در بدن وجود نداشته باشد زندگی بدون آن ممکن نخواهد بود.به دلیل خواص متعددی که این ماده دارد متخصصان برای افزایش زیبایی و رفع برخی از نواقص زیبایی که برای انسان به وجود می آید از این روش استفاه میکنند.جالب است بدانید کلاژن تراپی یکی از متداول ترین روش هایی است که امروزه متخصصان ترجیح میدهند برای بیماران خود از آن استفاده کنند چون عوارض این روش تا حد زیادی کمتر از روش های دیگر خواهد بود و علاوه بر این فواید مختلفی را به دنبال خواهد داشت.

کلاژن تراپی چیست؟

همانطور که گفتیم کلاژن در بدن فواید زیادی دارد و وظایف مختلفی را بر عهده گرفته است.همین باعث میشود تا متخصصان از این خاصیت کلاژن برای درمان بسیاری از بیماری ها و رفع نواقصی که وجود دارد بهره بگیرند. کلاژن تراپی به روشی گفته میشود که متخصصان ماده ی کلاژن را با استفاده از سوزن به صورت مستقیم در لایه ی اپیدرم صورت تزریق میکنند.این کار باعث میشود تا بافت های صورت به صورت خود به خودی ترمیم شود و شاهد از بین رفتن بسیاری از مشکلات پوستی مانند چین و چروک باشیم.در واقع کلاژن تراپی یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوانید به صورت کاملا طبیعی به افزایش سلامت پوست و زیبایی آن بپردازید.  

کلاژن تراپی چه مزایایی دارد؟

کلاژن تراپی به طور حتم یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای جوانسازی و افزایش زیبایی پوست از آن استفاده کرد.چون در این روش به علت طبیعی بودن ماده ای که تزریق میشود نیاز نخواهد بود تا ماده ی کلاژن به صورت مستمر به پوست بیمار تزریق شود.علاوه بر این روش کمترین عوارض را برای بیماران به دنبال خواهد داشت و به نوعی یکی از ایمن ترین روش های موجود به شمار میرود.  

معایب کلاژن تراپی چیست؟

کلاژن تراپی معایبی نیز دارد که باعث میشود همه ی بیماران نتوانند از فواید قابل توجه آن برخوردار شوند.یکی از مهمترین معایب این روش هزینه کلاژن تراپی است که معمولا جزء روش های گران به شمار میرود.علاوه بر این دوام این روش کوتاه است و باید بعد از 3 تا 6 ماه به کلینک های زیبایی مراجعه کنید. همچنین بدن کلاژن های اضافی را به سرعت دفع میکند و ذخایری برای پوست باقی نخواهد ماند. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8