تاثیر قرص ال دی برای رشد ریش

تاثیر قرص ال دی برای رشد ریش

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که میدانید داشتن ریش برای مردان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که برای داشتن آن به هر کاری روی می آورند. در واقع مردان بر این عقیده هستند که داشتن ریش جذابیت آنها را افزایش داده در نتیجه اعتماد به نفس آنها را بالا می برد. لازم است به شما بگوییم هنگامی که ریش دچار مشکلاتی نظیر ریزش مو می شود اکثر مردان اعتماد به نفس خود را از دست داده و حتی با مشکلات روحی مواجه می شوند و به سرعت به دنبال درمان آن می روند. باید به شما بگوییم که راه های زیادی برای درمان و از بین بردن مشکل ریزش موی ریش وجود دارد یکی از آنها استفاده از قرص ال دی می باشد. اما سوالی که اکنون مطرح می شود این است تاثیر قرص ال دی برای رشد ریش چقد است؟ آیا قرص ال دی برای ریش میتواند اثربخش باشد؟ برای اینکه بتوانید پاسخ خود را پیدا کنید در این مقاله با ما همراه باشید.

قرص ال دی برای رشد ریش

در گذشته باور بسیاری از مردان بر این بود که قرص ال دی برای رشد ریش بسیار موثر می باشد اما با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی و زیبایی رخ داده است پزشکان به این نتیجه رسیده اند که قرص ال دی برای رشد ریش نمیتواند موثر باشد. شاید با خود بگویید که افزایش هورمون ها با استفاده از داروهای هورمونی بر روی رشد فولیکول های مو تاثیرگذار خواهد بود. اما باید بدانید که اگر در نظر دارید قرص ال دی را برای رشد ریش به صورت موضعی بر روی ناحیه مورد نظر بمالید تاثیری بر رشد موی صورت نخواهد داشت. نکته ی دیگری که در رابطه با قرص ال دی برای رشد ریش وجود دارد این است که قرص ال دی هیچگونه تاثیری بر روی پرپشتی موهای شما نخواهد داشت. در واقع هر چند ترکیبات این قرص هورمونی است اما به راحتی نمیتواند جذب پوست شود.

قرص ال دی برای رشد موی صورت

اگر در نظر دارید که از این قرص برای تقویت و رشد موی صورت خود استفاده کنید باید به شما بگوییم که حتما باید از پزشک خود مشورت بگیرید زیرا استفاده درست از دز مصرفی آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین بهتر است قبل از استفاده از این دارو حتما نسبت به بررسی سطح تستوسترون موجود در بدن شما آزمایشاتی انجام گیرد، تا با اطمینان بیشتری این دارو تجویز گردد. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8