روش ها محکم شدن ریشه مو

روش ها محکم شدن ریشه مو

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
از گذشته تاکنون موها همواره به عنوان یک عنصر مهم در زیبایی شناخته شده اند و افراد به دنبال راهی هستند تا با محکم شدن ریشه مو های خود به این خواسته ی خود جامه ی عمل بپوشانند. باید به شما بگوییم امروزه خیلی راه سختی نیست که بتوانید ریشه موهای خود را محکم کنید. در واقع روش های زیادی برای محکم شدن ریشه مو و حالت دادن به آنها وجود دارد که شما با توجه به ویژگی ها و خصلتی که موهایتان برخوردار می باشد میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. در این مقاله در نظر داریم تا برخی از روش های محکم شدن ریشه مو را برای شما معرفی کنیم تا با رعایت کردن و انتخاب آنها بتوانید به خواسته خود و موهایی زیبا و خوش حالت دست پیدا کنید. با ما همراه باشید.

محکم شدن ریشه مو

همانطور که میدانید افرادی که از موهای زیبا و خوش حالت بهره مند هستند اعتماد به نفس بیشتری در زندگی دارد و همواره با دید مثبت به اجتماع و زندگی خود نگاه می کنند. اما همواره دلایلی وجود دارد تا این اعتماد به نفس از آنها گرفته شود. بعد از آسیب دیدن موها معمولا افراد به سراغ روش های محکم شدن ریشه مو می روند برخی از روش هایی که میتوانند در نظر بگیرند عبارتند از:

محکم شدن ریشه مو با ویتامین ها

از محصولات ارایشی بهداشتی بسیار باکیفیت استفاده کنند. در واقع محصولاتی که از ویتامین های E و A برخوردار هستند شفافیت بیشتری به موها می بخشند و از ریزش مو جلوگیری می کنند همچنین ویتامین C در برطرف کردن خشکی مو و محکم شدن ریشه مو نقش بسیار زیادی دارد. استفاده از این شامپوها و محصولات میتواند موثر باشد. از اتو و سشوار و هر نوع حرارت و دمای بالا برای حالت دادن به موهایتان استفاده نکنید. به عبارت دیگر آتیش بازی ممنوع. در واقع باید بدانید که حرارت بالا باعث آسیب رساندن به بافت مو می شود و در نتیجه در رطوبت مو اختلال ایجاد می کند. استفاده از این وسایل مخصوصا زمانی که موهایتان خیس است اصلا درست نبوده زیرا به راحتی به فیبر مو حمله می کند. تغییر دادن مدل بستن موها نیز از دیگر راه های محکم شد ریشه مو می باشد. اگر مدل بستن موهای خود را ثابت بگذارید پس از مدتی موهایتان دچار موخوره و آشفتگی می شود از همین رو توصیه می شود هر چند یکبار آن را تغییر دهید. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8