علت و درمان ریزش مو با ریشه سفید

علت و درمان ریزش مو با ریشه سفید

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
تاکنون با این مسئله روبرو شده اید که ریزش مو شما با ریشه سفید همراه باشد؟ اگر با این مسئله روبرو شده اید فکر کرده اید که چرا این اتفاق رخ داده است؟ شاید برایتان جالب باشد بدانید که این اتفاق به دلیل ترشح یک غده در ساختمان مو رخ می دهد. همانطور که میدانید مو یک لوله پیچ در پیچ از پروتئین می باشد که در عمق 2 الی 4 سانتی متری در پوست قرار گرفته شده است. و در طول شب بیشترین رشد خود را دارد. از همین رو باید بدانید وقتی مو دچار ریزش می شود و این ریزش با ریشه سفید همراه است مشکلی وجود دارد که باید آن را برطرف کنید. برای درمان ریزش مو با ریشه سفید توصیه می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی در رابطه با این مسئله خدمت شما ارائه کنیم.

درمان ریزش مو با ریشه سفید

معمولا وقتی افراد دچار ریزش مو با ریشه سفید می شوند یکی از اصلی ترین دلایل آن ژنتیک می باشد. در واقع این مسئله به این معنیست که ریشه مو در حال جدا شدن از سر می باشد از همین رو باید فکری برای درمان ریزش مو با ریشه سفید کنید. باید بدانید که استفاده از داروهایی که پروتئین لازم را به مو برساند میتواند یکی از راه های درمان ریزش مو با ریشه سفید شود. همچنین از دیگر راه هایی که میتوان به درمان ریزش مو با ریشه سفید پرداخت استفاده نکردن از سشوار و اتو می باشد. همانطور که میدانید سشوار و اتو با حرارت خود باعث از بین رفتن رطوبت مو می شود و در نتیجه ریزش مو را برای افراد پدید می آورد. مصرف انواع ویتامین ها و همچنین مراجعه به پزشک برای بررسی اختلالات هورمونی میتواند در درمان ریزش مو با ریشه سفید نقش بسیار زیادی داشته باشد.

بیشترین ناحیه ریزش مو

این مسئله با جنسیت افراد ارتباط بسیار نزدیکی دارد. به عنوان مثال ریزش مو در اکثر مردان در قسمت جلوی سر و بالای سر اتفاق می افتد و باید بدانید که ریشه در ژنتیک افراد دارد. همچنین موهای پشت سر و شقیقه همواره به عنوان موهای پایدار در آقایان شنیده می شوند اما در خانم ها موهای نواحی شقیقه بیشتر دچار ریزش می شود همچنین امکان ریزش مو در سنین کم برای خانم ها بسیار نادر است. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8