کاشت مصنوعی ابرو

کاشت مصنوعی ابرو

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
کاشت موی مصنوعی در ابرو روشی است که ممکن است در برخی تبلیغات با آن روبرو شده باشید و حتی قصد داشته باشید از آن استفاده کنید به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مطلب بیشتر به این روش بپردازیم. کاشت ابروی مصنوعی یکی از روش هایی است که برای از مراکز ادعا میکنند با استفاده از آن میتوانند به درمان قطعی کچلی و کم پشتی ابرو بپردازند و برای ثابت کردن ادعای خود از مستندات جعلی استفاده میکنند. به علت اینکه بسیاری از افراد به دنبال روشی میگردند که با استفاده از ان بتوانند ظاهر ابروهایشان را زیباتر کنند به دام این مراکز میفتند و تصمیم میگرند به علت هزینه ی کم از این روش برای افزایش تراکم ابرو ها استفاده کنند. استفاده از این روش ها باعث بروز عوارض غیر قابل جبرانی میشود به همین دلیل نباید به هیچ وجه از آنها استفاده کنید.

کاشت موی مصنوعی در ابرو چیست؟

از میان روش هایی که برای رفع کچلی و طاسی وجود دارد کاشت موی مصنوعی در ابرو یکی از خطرناک ترین روش هایی است که میتوان از آن استفاده نمود. در این روش برای کاشت ابرو به جای انتقال فولیکول ها از ابروهای مصنوعی استفاده میشود. استفاده از این روش توسط افراد غیر متخصص انجام میشود چون انجام کاشت موی مصنوعی بسیار راحت از روش های دیگر است به طوی که یک فرد عادی هم میتواند به راحتی آن را یاد بگیرد. همین باعث شده تا بسیاری از افراد سودجو به فکر استفاده از این روش بیفتند و مشکلات زیادی برای بیماران به وجود آورند.

چرا کاشت موی مصنوعی در ابرو خطرناک است؟

علت خطرناک بودن کاشت موی مصنوعی در ابرو این است که با قرار دادن موی مصنوعی در قسمت ابرو ها بدن به هیچ وجه موها را نخواهد پذیرفت و از خود واکنش های خود ایمنی نشان میدهد و همین باعث میشود شاهد عوارض خطرناکی در ناحیه ی ابرو ها باشیم. معمولا عوارضی که به وجود می آید تا حدی خطرناک خواهد بود که نمیتوان به راحتی به درمان آن پرداخت و مشکلات زیادی را برای بیماران به وجود خواهد آورد.  

کاشت موی مصنوعی در ابرو چه عوارضی به دنبال دارد؟

کاشت موی مصنوعی در ابرو به علت واکنش های طبیعی بدن در وهله ی اول باعث ریزش موهای کاشته شده میشود. علاوه بر این در قسمت ابرو ها عفونت های شدید به وجود خواهد آمد و در واقع به علت همین عفونت هاست که ابرو ها ریزش پیدا میکنند.بهتر است بدانید علاوه بر ابرو های کاشته شده در اکثر موارد ابروهای طبیعی فرد هم دچار ریزش میشود. منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8