هزینه لیزر تراپی مو چقدر می باشد

هزینه لیزر تراپی مو چقدر می باشد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
شکنندگی و نازکی مو یکی از مشکلاتی است که تقریبا تمام افراد در طول زندگی خود بارها با آن روبرو میشوند و متاسفانه در بسیاری از موارد تصور میکنند درمانی برای آن وجود ندارد و برای استفاده از روش های موقت به مراکز زیبایی مراجعه میکنند. در مراکز زیبایی و ارایشگاه ها معمولا برای صاف کردن موها و افزایش زیبایی آن از روش هایی مانند کراتینه کردن مو و اکستنشن استفاده میکنند که هر کدام از این روش ها میتواند عوارض خاصی را برای فرد به دنبال داشته باشد به همین دلیل توسط متخصصان توصیه نمیشود. در این زمان ها بهترین راه حال استفاده از روش هایی است که توسط متخصصان تایید شده اند و مشکلی برای بیماران به وجود نمی آورند. از میان روش های مختلف که باعث افزایش زیبایی مو میشود میتوان به لیزرتراپی مو پرداخت. در این مطلب به هزینه لیزر تراپی مو اشاره خواهیم کرد.

هزینه لیزر تراپی مو چقدر است؟

هزینه لیزر تراپی مو تا حد زیادی به کلینیکی که مراجعه میکنید بستگی خواهد داشت چون در برخی از کلینیک ها از تجهیزات قدیمی برای لیزر استفاده میشود و همین باعث میشود هزینه ی لیزر کمتر از مراکز دیگر باشد اما برخی از مراکز به علت به روز ترین تجهیزات هزینه ی بیشتری دریافت خواهند کرد. در این بین قطعا مراکز غیر مجازی وجود دارند که با مراجعه به آن ها ممکن است تا چندین برابر در هزینه ای که پرداخت میکنید صرفه جویی کنید اما قطعا مشکلات زیادی برایتان به وجود خواهند آورد که از مراجعه به این مراکز کاملا پشیمان خواهید شد به همین دلیل باید برای انتخاب کلینیک ها و مراکز زیبایی توجه کافی داشته باشید.  

برای کاهش هزینه لیزر تراپی مو باید چه کرد؟

اگر قصد داشته باشید به صورت مداوم از لیزر تراپی استفاده کنید ممکن است مراجعه به کلینیک ها برایتان گران تمام شود. در این مواقع بهترین کاری که میتوانید برای کاهش هزینه لیزر تراپی مو انجام دهید این است که به تهیه ی دستگاه های خانگی لیزر مو بپردازید. خوشبختانه امروزه دستگاه های زیادی برای لیزر مو وجود دارند که میتوانید از آن ها برای افزایش رشد موهایتان استفاده کنید. به این دستگاه ها کلاه و شانه ی لیزری گفته میشود. استفاده از آن ها معمولا کار ساده ای است و میتوانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.  

لیزر تراپی مو چه اثراتی دارد؟

قطعا پرداخت هزینه لیزر تراپی مو مزایای اثرات قابل توجهی را برایتان خواهد داشت به همین دلیل در اکثر موارد پیشنهاد میشود حتما از این روش استفاده کنید. استفاده از لیزر برای موهای سر باعث میشود تا فولیکول ها تحریک شوند و تا حد زیادی ریزش مو کاهش پیدا کند. همچنین میتوان برای رفع نازکی و اسیب های دیگر مو نیز از آن استفاده کنید. منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8