تراکم بالای کاشت ابرو چیست

تراکم بالای کاشت ابرو چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
تراکم بالای ابروها نقش زیادی در زیبایی دارد به همین دلیل بسیاری از خانم ها برای این که ابروهایشان به اصطلاح پر تر نشان داده شود از روش های مختلف و ترفند های ارایشی استفاده میکنند. با توجه به این که این روش ها دائمی نیستند و فرد باید به صورت مداوم از آن استفاده کند برخی از خانم ها به سراغ روش هایی می آیند که با استفاه از آن بتوانند به صورت دائمی ابروهای پرتری داشته باشند. معمولا در این مواقع از میان روش های مختلفی که وجود دارد اکثر افراد تاتو را پیشنهاد میکنند چون تصورشان این است که تنها روشی دائمی برای پرپشت به نظر رسیدن ابرو ها همین روش است اما بهتر است بدانید کاشت ابرو میتواند کمک بهتری در این مواقع کند. تراکم بالای کاشت ابرو باعث شده است تا امروزه بسیاری از افراد برای رفع کم پشتی ابرو از این روش استفاده کنند.

تراکم بالای کاشت ابرو چیست؟

برای تراکم بالای کاشت ابرو امروزه روش های زیادی وجود دارد که متخصصان میتوانند با استفاده از آن ها نتایج مطلوبی را برای بیماران رقم بزنند. معمولا افرادی که به صورت مادرزادی ابروهای کم پشتی دارند مجبور خواهند بود برای افزایش تراکم ابرو ها از روش های کاشت ابرو استفاده کنند و تقریبا روش دیگری برای دستیابی به نتیجه مناسب برایشان وجود نخواهد داشت. البته باید توجه داشته باشید که در کاشت ابرو هم محدودیت هایی وجود دارد و نمیتوان تراکم ابرو ها را بیش از حد مجاز افزایش داد چون این کار باعث به وجود آمدن عوارض مختلف برای بیمار خواهد شد به همین دلیل باید انتظار بیمار در سطح مناسبی قرار داشته باشد.

برای تراکم بالای کاشت ابرو چه روشی مناسب است؟

برای تراکم بالای کاشت ابرو معمولا میتوان از همه ی روش ها استفاده کرد و از این نظر متخصصان هیچ محدودیتی نخواهند داشت. البته در میان روش هایی که وجود دارد روش fit برای ابرو ها مناسب تر خواهد بود چون در این روش جراحی وجود ندارد و عوارض کمی در ناحیه ی انتقال دهنده به وجود خواهد آمد علاوه بر این با این روش میتوان بهترین و قوی ترین بانک مو را برای پیوند ابرو استخراج کرد.

تراکم بالای کاشت ابرو چه عوارضی دارد؟

بهتر است بدانید در بسیاری از موارد تراکم بالای کاشت ابرو میتواند مشکلات قابل توجهی برای فرد به وجود آورد به همین دلیل نباید بیش از حالت استاندارد تراکم ابرو ها را افزایش داد.در صورتی که در محل ابرو ها بیش از حد استاندارد و بدون این که فضای کافی وجود داشته باشد به کاشت ابرو بپردازیم امکان اسیب به ریشه موهای اطراف افزایش پیدا میکند و شاهد به وجود آمدن جوش و کیست های چرک در ابرو ها خواهیم بود به همین علت برای کاشت ابرو باید حتما فضای کافی وجود داشته باشد. منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8