عوارض کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو

عوارض کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
از میان روش های درمانی که برای رفع ریزش موی ارثی وجود دارد روش کاشت مو تقریبا بهترین روشی است که با استفاده از آن میتوان به رفع ریزش مو پرداخت. افرادی که از این روش استفاده میکنند اکثرا به نتایجی قابل قبول دست پیدا خواهند کرد و از نتیجه ی عمل کاملا رضایت خواهند داشت البته این در صورتی است که با کاشت مو به صورت دقیق آشنایی داشته باشید و بعد از انجام کاشت مو به مراقبت های لازم توجه داشته باشید. معمولا مراقبت های لازم بعد از کاشت مو توسط متخصصان زیبایی گوشزد خواهد شد و لازم نیست نگرانی خاصی داشته باشید اما میتوانید برای آشنایی بیشتر با کاشت مو و مراقبت های بعد از ان به مطالعه ی مطالبی که در وبسایت ها وجود دارد نیز بپردازید.  در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به عوارض کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو بپردازیم.

کاشت مو چیست؟

قبل از پرداختن به عوارض کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو بهتر است شما را بیشتر با کاشت مو آشنا کنیم.  بهتر است بدانید کاشت مو جزء بهترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان به درمان دائمی ریزش مو و کچلی پرداخت. در این روش متخصصان با عمل های جراحی و روش هایی که وجود دارد به انتقال فولیکول ها از نواحی مختلف بدن به سر میپردازند. این کار باعث میشود تا در محلی که شاهد ریزش مو هستیم موها به صورت دائمی رشد کنند و کچلی فرد برای همیشه درمان شود.  

عوارض کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو چیست؟

بسیاری از افراد در مورد کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو سوالاتی را مطرح میکنند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مطلب به آن پاسخ دهیم. افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند به علت این که قبل از رویش موهای جدید ظاهر مناسبی داشته باشند تصمیم میگیرند از کلاه استفاده کنند. بهتر است بدانید به صورت کلی استفاده از کلاه بعد از کاشت مو مانعی ندارد اما به علت اینکه در روز های اول بعد از کاشت مو باید زخم هایی که به وجود آمده اند بهبود یابند بهتر است حداقل تا یک الی دو هفته از کلاه استفاده نکنید. بعد از این هم باید حتما به صورت روزانه کلاهی که استفاده میکنید را شستشو دهید در این صورت هیچ عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آمد.  

عوارض استفاده از کلاه گیس بعد از کاشت مو چیست؟

همانطور که گفتیم کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو عارضه ای ندارد اما برای استفاده از کلاه گیس حتما باید با پزشک مشورت کنید چون ممکن است برخی کلاه گیس ها به علت حساسیت هایی که ایجاد میکنند باعث ایجاد مشکل شوند و استفاده از آن ها توصیه نشود. اما به طور کلی استفاده از کلاه گیس بعد از دو هفته مشکلی ایجاد نخواهد کرد. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8