عوارض تاتو ابرو چیست؟

عوارض تاتو ابرو چیست؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
زنان به زیبایی و پرپشتی ابروها توجه زیادی دارند ، از این رو هنگامی که ابروی فرد دچار ریزش می شود و یا در مواردی که فرد از حالت مناسب و تراکم مو به طور ژنتیکی در ابرو ، برخوردار نیست ، به عمل ناتو کردن ابرو رو می آورد ، در همین راستا در این مقاله، عوارض تاتو ابرو برای افرادی که قصد انجام چنین کاری را دارند ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

تاتو ابرو

در عمل زیبایی تاتو ، به منظور طراحی ابروهایی خوش فرم و زیبا ، از طریق خالکوبی به کمک سوزن های مخصوص، رنگ مخصوصی را در زیر پوست قرار داده می شود ، بدین ترتیب ابروی فرد، به حالت دلخواه در خواهد آمد و به نظر می رسد که ابروی فرد خوش حالت و متراکم تر است .

عوارض تاتو ابرو

تاتوی ابرو ، یک روش موقتی است که پس از مدتی نیاز به ترمیم دارد ، عمل تاتو کردن ابرو اگرچه با ایجاد بیحسی موضعی انجام می شود اما پس از آن فرد دچار سردرد و چشم دردهای شدیدی می گردد ، از سوی دیگر در برخی افراد به دلیل عدم کیفیت ماده ی رنگی مورد استفاده ، تاتوی ابرو موفقیت آمیز نخواهد بود و فرد لازم است مجددا با هزینه به تاتو کردن ابرو اقدام کند و درد حاصل از آن را متحمل شود . از همه مهم تر اینکه ، در مراکز غیرمعتبر ، افراد سودجو با استفاده از مواد بی کیفیت و فاقد استاندارد لازم ، ضمن افزایش هزینه های فرد ، سبب مشکلاتی نطیر ؛ پوسته پوسته شدن  ، خشکی ، ایجاد زخم ، التهاب و حساسیت پوستی خواهند شد . احتمال انتقال بیماری های واگیردار نظیر ؛ هپاتیت ، ایدز و ... نیز در تاتو کردن ابرو وجود دارد که لازم است فرد تنها به مراکز معتبر و با باسابقه جهت انجام این عمل ، مراجعه کند .

روش های جایگزین تاتو ابرو

افراد متقاضی تاتو ابرو می توانند از عمل کاشت ابرو به منظور ترمیم و تقویت ابروهای خود استفاده کنند زیرا این روش ، یک راه حل دائمی با نتایج زیبا و بسیار طبیعی خواهد بود ، که دیگر رنگ پریدگی و حالت بی روحی ابرو و چهره را ایجاد نخواهد کرد . در عمل کاشت ابرو از فولیکول زنده و طبیعی موهای خود فرد جهت کاشت در ابرو با توجه به زاویه ی رویش موها استفاده می شود . منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8