اکستنشن مو مردانه چیست؟

اکستنشن مو مردانه چیست؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
برخی افراد مایل هستند در مهمانی ها و جشن ها به هنگام مدل دادن به موها از حجم و بلندی بیشتر مو برخوردار باشند ،از این رو از روش اکستنشن مو استفاده می کنند تا بتوانند به مدل دلخواه خود دست یابند ، در همین راستا در این مقاله ، اکستنشن مو مردانه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

اکستنشن مو

به عمل پر کردن، بلند کردن مو ، اضافه کردن مش و های لایت در لا به لایه موهای طبیعی فرد با استفاده از الیاف موی مصنوعی یا موی طبیعی اکستنشن مو اطلاق می گردد. اگر موی مورد استفاده در اکستنشن مو جنس مناسبی داشته باشد و توسط متخصص ماهر، به درستی و با تقسیم بندی صحیح روی سر نصب شود، نه تنها آسیبی متوجه ی موهای طبیعی فرد نخواهد شد بلکه نتایج غیر قابل تشخیص و بسیار زیبایی ایجاد خواهد کرد.

اکستنشن مو مردانه

مردان نیز جهت افزایش تراکم و بلندی موها مانند زنان می توانند از عمل اکستنشن مو استفاده کنند که در جهت انجام این کار استفاده از موی ساخته شده از الیاف مصنوعی بسیار ارزان تر از موهای طبیعی خواهد بود . مردانی که از نازکی و کم پشتی مو رنج می برند به کمک اکستنشن مو می توانند ، از موهایی پرپشت و طبیعی برخوردار گردند .

متصل کردن اکستنشن مو مردانه

متصل کردن موها به روش اکستنشن ممکن است بین ۵ دقیقه تا ۵ ساعت طول بکشد، که جهت  اتصال آنها از سه روش استفاده می شود :
  • اکستنشن سرد : در این روش به کمک چسب گیاهی کراتین بی رنگ، موی مصنوعی به ریشه مو متصل شود .
در روش دیگر اکستنشن سرد از حلقه‌های فلزی استفاده می شود که برای موهای ضخیم کاربرد دارد ، تا موی اضافه را به ریشه موی متصل کنند .
  • اکستنشن گرم : در این نوع اتصال ، از پنسی گرم ‌شده استفاده می شود تا به کمک آن ، کراتین موی اضافه به موی اصلی بچسبد .
  • استفاده از کلیپس : در این زوش ، موهای اضافه به گیره یا کلیپسی متصل است و به راحتی می توان موها را به موهای اصلی متصل و از آن جدا نمود .
از میان روش‌ها مورد اشاره ، روش اتصال سرد به موی طبیعی آسیب کمتری  می‌رساند و برای مدت طولانی‌تری نیز باقی خواهد ماند . منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8