قیمت و هزینه آبرسانی پوست چقدر می باشد؟

قیمت و هزینه آبرسانی پوست چقدر می باشد؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
خشکی یا کم آبی پوست از جمله مشکلات شایع انواع پوست است که به دلایل مختلفی ایجاد می گردد و از آنجا که خشکی پوست سبب زیاد شدن چین و چروک پوست مخصوصا پوست صورت  می شود ، یکی از راه‌های متداول و جدید برای آبرسانی به پوست ، هیدرودرم ابریژن است ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه آبرسانی پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .  

آبرسانی پوست یا هیدرودرم

هیدرودرم روشی مفید برای لایه‌برداری و پاکسازی پوست می باشد که سبب مرطوب شدن و افزایش لطافت و شفافیت پوست خواهد شد به طوری که به کمک هیدرودرم ابریژن چروک‌ها، خطوط ریز و سایر نشانه‌های پیری زودرس از بین خواهند رفت . در روش آبرسانی پوست با هیدرودرم ابریژن ، آب همراه با نوک الماس ، لایه ای از پوست را به آرامی یا در صورت نیاز با شدت برمی دارد که در این بین استفاده از محصولات آبرسان ، پوست را شفاف تر و سفت تر خواهد کرد و منافذ پوست را خواهد بست و همچنین آکنه های پوستی بدین طریق کاهش می یابند . در روش هیدرودرم با توجه به نیاز پوست و مشکلات آن ، می توان داروی موثر و درمان کننده ی مشکلات پوستی را به عمق پوست فرستاد و بدین ترتیب به شکل موثرتری به تقویت و ترمیم پوست پرداخت .

تعداد جلسات درمان آبرسانی پوست

جلسات آبرسانی پوست را می توان به صورت هفتگی انجام داد و  به طور معمول به 6 الی 8 جلسه ، درمان با هیدرودرم ابریژن نیاز خواهد بود اما برای هر فردی این تعداد جلسات متفاوت خواهد بود زیرا شدت و نوع مشکلات پوستی در هر فردی متفاوت می باشد .

هزینه آبرسانی پوست

هزینه آبرسانی پوست برای هر فردی متفاوت خواهد بود زیرا به عواملی نظیر ؛ نوع مشکل پوست ، دستمزد پزشک متخصص ، نوع محلول های لایه بردار ، سرم های آنتی اکسیدان و تعداد جلسات درمان بستگی دارد . هزینه آبرسانی پوست به دلیل غیر ضروری بودن این عمل، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد و فرد از جیب خود باید هزینه ی آن را پرداخت نماید. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8