آیا از بین بردن قوز بینی با ماساژ امکان پذیر است؟

آیا از بین بردن قوز بینی با ماساژ امکان پذیر است؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
به دلیل اینکه زیبایی بینی تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارد باید به آن توجه کافی داشت. برای افزایش زیبایی بینی امروزه روش های زیادی به وجود آمده که میتوان از آنها استفاده نمود. از میان روش های مختلف میتوان به جراحی، تزریق ژل و ... اشاره کرد که تمامی این روش ها در کلینیک های زیبایی انجام میشود. اما در برخی موارد با استفاده از روش های خانگی که وجود دارد هم میتوان به افزایش زیبایی بینی پرداخت که از بین بردن قوز بینی با ماساژ یکی از آن روش هاست و در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.  

آیا از بین بردن قوز بینی با ماساژ امکان پذیر است؟

برای از بین بردن قوز بینی روش های مختلفی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. معمولا برای اینکه قوز شدید بینی را درمان کرد باید از روش های جراحی استفاده کرد. اما در برخی موارد میتوان از بین بردن قوز بینی با ماساژ را هم امتحان کرد. ماساژ دادن بینی باعث میشود تا حدی شاهد رفع قوز بینی باشید. برای ماساژ دادن بینی باید نفستان را به خوبی حبس کنید و بعد از آن با حرکات درمانی به ماساژ دادن نواحی اطراف بینی بپردازید. برای این که با استفاده از این روش به نتایج بهتر دست پیدا کنید بهتر است از روغن های گیاهی استفاده کنید تا شاهد زیبایی پوست بینی و فواید دیگر هم باشید.  البته باید توجه داشته باشید که ماساژ بینی باید به آرامی انجام شود در غیر اینصورت ممکن است شاهد تورم آن باشید.  

باریک شدن بینی با ماساژ چگونه است؟

از بین بردن قوز بینی با ماساژ کار سختی است اما در عوض افرادی که بینی گوشتی دارند میتوانند با استفاده از ماساژ به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. برای باریک شدن بینی باید ابتدا انگشت ها را به روغن های گیاهی و یا روغن ماساژ آغشته کرد و با حرکات مختلف به ماساژ نواحی اطراف بینی پرداخت.  

بهترین روش برای رفع قوز بینی چیست؟

همانطور که گفتیم از بین بردن قوز بینی با ماساژ در همه ی موارد هم موثر نخواهد بود به همین دلیل در بسیاری از موارد باید برای رفع قوزی که بر روی بینی به وجود می آید از روش های جراحی استفاده نمود. به طور کلی جراحی بینی یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای افزایش زیبایی بینی از آن استفاده کرد و روش های دیگر معمولا چندان نتیجه بخش نخواهند بود. با استفاده از جراحی بینی میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به رفع قوز و مشکلات دیگری بینی که باعث کاهش زیبایی آن شده پرداخت. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8