چگونه مژه های خود را بلند کنیم

چگونه مژه های خود را بلند کنیم

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
زیبایی مژه ها برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد چون مژه های زیبا باعث میشوند تا چشم ها جذاب تر به نظر برسد. برای پرپشت کردن مژه ها خوشبختانه روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسید. از میان روش هایی که وجود دارد قطعا استفاده از روش های طبیعی بهترین گزینه ی ممکن خواهد بود به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به روش هایی برای بلند کردن مژه بپردازیم پس با ما همراه باشید.  

بلند کردن مژه و افزایش رشد مژه با روغن کرچک

به دلیل خواص فوق العاده ای که روغن کرچک برای رشد مو دارد بسیاری از افراد برای رفع ریزش مو، افزایش رشد ابرو و مژه ها از ان استفاده میکنند. به دلیل اینکه استفاده از این روغن گیاهی عارضه ای به دنبال نخواهد داشت همه ی افراد میتوانند بدون هیچگونه نگرانی از آن استفاده کنند. روغن کرچک دارای ویتامین های مختلفی است که استفاده از آن باعث تقویت فولیکول ها و افزایش رشد موها خواهد شد. برای استفاده از مزایای فوق العاده ی روغن کرچک میتوان آن را به تنهایی و یا همراه با روغن های گیاهی دیگر مانند روغن زیتون و روغن نارگیل مخلوط کرده و هر شب قبل از خواب آن ها را با یک برس کوچک ریمل به مژه هایتان بمالید. برای اینکه شاهد اثرات فوق العاده ی آن باشید باید اجازه دهید تا صبح روی مژه هایتان باقی بماند و صبح به شستشوی آن بپردازید.  

روغن زیتون برای پرپشتی مژه ها

روغن زیتون سرشار از ویتامین e و اسید اولئیک است به همین دلیل استفاده از آن باعث افزایش رشد مژه ها خواهد شد. در صورتی که قصد دارید مژه هایتان در مدت زمانی بسیار کوتاه رشد کند بهتر است حتما روغن زیتون را امتحان کنید. برای استفاده از اثرات شگفت انگیز روغن زیتون میتوان بعد از شستن دستها، انگشت هایتان را به آن آغشته کنید و به آرامی به ماساژ مژه هایتان بپردازید. برای اینکه با استفاده از روغن زیتون ابروهایتان پرپشت تر شود باید حتما تا چند ماه به صورت مداوم از آن استفاده کنید در غیر اینصورت چندان نتیجه بخش نخواهد بود.  

بلند کردن مژه با روغن سیاه دانه

روغن سیاه دانه برای رفع بسیار از بیماری ها مناسب میباشد به همین دلیل بهتر است حتما به تهیه ی آن بپردازید. استفاده از روغن سیاه دانه بر روی مژه ها باعث میشود تا فولیکول ها تحریک شوند و در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش رشد مژه ها باشید. استفاده از روغن سیاه دانه مانند روغن های طبیعی دیگر  که معرفی کردیم خواهد بود و کار بسیار ساده ای است. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8