روش درمان خط اشک چیست

روش درمان خط اشک چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
چروک های پوستی یکی از رایجترین مشکلاتی هستند که بسیاری از افراد برای رفع آن به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند. دلیل به وجود آمدن این چروک ها هر چه که باشد باید در اولین فرصت ممکن به درمان آن پرداخت چون باعث میشوند زیبایی انسان تا حد زیادی کاهش پیدا کند و اعتماد به نفس فرد کاهش یابد. خط اشک یکی از انواع چروک های پوستی است که برای درمان آن روش های زیادی وجود دارد. در ادامه به روش های درمان خط اشک خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.  

علت خط اشک چیست؟

خط اشک میتواند به علت افزایش سن به وجود آید. معمولا بسیاری از افراد با افزایش سن چروک های پوستی مختلف از جمله خط اشک را تجربه میکنند. اما علاوه بر این بسیاری از افراد ممکن است در اوایل سنین جوانی به علت عدم مراقبت های کافی از پوست شاهد به وجود آمدن این مشکل باشند. بهتر است این نکته را هم بدانید که در بسیاری از مواقع افرادی که دچار چین و چروک های مختلف میشوند زمینه ی ژنتیکی دارند به همین دلیل نمیتوان به وجود آمدن ان در سنین را تقصیر بیمار انداخت. خوشبختانه برای درمان خط اشک روش های مختلفی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسید.  

درمان خط اشک چگونه است؟

برای درمان خط اشک روش های مختلفی وجود دارد که متخصصان با بررسی هایی که انجام میدهند به انتخاب آن خواند پرداخت. تزریق چربی یکی از متداول ترین روش هایی است که بسیاری از متخصصان برای رفع این مشکل آن را به کار میگیرند. چون این روش کمترین عوارض ممکن را برای بیماران به دنبال خواهد داشت. در روش تزریق چربی متخصصان در وهله ی اول به استخراج چربی از بافت های مختلف بدن فرد میپردازند چون نمیتوان برای اینکار از چربی های مصنوعی استفاده نمود. بعد از استخراج چربی آن را با استفاده از سوزن های بسیار نازک به اطراف ناحیه ی چشم تزریق خواهند نمود.  

برای جلوگیری از خط اشک باید چه کرد؟

برای جلوگیری از به وجود آمدن خط اشک بهترین کار ممکن این است که به وضعیت روحی خود توجه کافی داشته باشید چون بسیاری از چروک های پوستی به علت استرس و اضطراب بیش از حد به وجود می آیند. علاوه بر این بهتر است از رژیم غذایی سالم استفاده کنید و برای مراقبت از ناحیه ی اطراف چشم به استفاده از عینک های ضد آفتاب، کرم های دور چشم و ... بپردازید. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8