هزینه و قیمت بوتاکس بینی چقدر می باشد؟

هزینه و قیمت بوتاکس بینی چقدر می باشد؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
با توجه به این که امروزه روش های زیادی برای افزایش زیبایی در کلینیک ها وجود دارد بسیاری از افراد ترجیح میدهند به جای استفاده از روش های سنتی از روش های کلینیکی استفاده کنند تا در مدت زمانی کوتاه به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. از میان روش های زیادی که برای افزایش زیبایی وجود دارد بوتاکس یکی از متداول ترین روش هاست که امروزه متقاضیان زیادی پیدا کرده است. در ادامه مزایا، روش و قیمت بوتاکس بینی خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

بوتاکس بینی چیست؟

همانطور که میدانید بوتاکس از روش هایی است که بیشتر برای جوانسازی پوست و رفع چروک های مختلف به کار میرود. اما بهتر است این موضوع را هم بدانید که این ماده علاوه بر مزایایی که  برای جوانسازی دارد کاربرد های دیگر هم خواهد داشت به همین دلیل میتوان در بسیاری از مواقع به جای استفاده از عمل های جراحی استفاده کرد. یکی از کاربرد های جالب بوتاکس افزایش زیبایی بینی است. بهتر است بدانید بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از بوتاکس بینی به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کنند ضمن اینکه قیمت بوتاکس بینی نسبت به جراحی بینی و سایر روش هایی که وجود دارد تا حدی زیادی کمتر خواهد بود.با استفاده از این روش میتوان عضلات بافت های نوک بینی را به نوعی فلج کرد و آن را تا حدی بالا برد که همین باعث میشود زیبایی بینی تا حد زیادی افزایش پیدا کند.  

مزایای بوتاکس بینی چیست؟

مهمترین مزیت این روش این است که قیمت بوتاکس بینی در حدی است که بسیاری از افراد میتوانند از عهده ی پرداخت آن برایند. علاوه بر این در این روش به هیچ وجه از جراحی استفاده نمیشود و همین باعث میشود افرادی که از آن استفاده میکنند دچار عوارض مختلف نشوند و ضمن اینکه به مراقبت های خاصی هم نیاز نخواهد بود. البته بوتاکس ممکن است در برخی موارد عوارضی را هم به دنبال داشته باشد اما در صورتی که به متخصصان با تجربه مراجعه کنید در اکثر موارد هیچ مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد.  

قیمت بوتاکس بینی چقدر است؟

قیمت بوتاکس بینی در کلینیک های مختلف کاملا تفاوت خواهد داشت به همین دلیل پیشنهاد میشود برای اطلاع از قیمت این روش حتما به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید و تا جایی که امکان دارد قیمت هایی که در سایت ها قرار داده شده را ملاک قرار ندهید چون این قیمت ها صرفا برای برخی از کلینیک هاست و قطعا در کلینیک های دیگر با قیمت های متفاوتی روبرو خواهید شد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8