بهترین پروتز جلوی مو چیست

بهترین پروتز جلوی مو چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
ریزش مو مشکلی است که ممکن است بسیاری از افراد به دلایل مختلف به آن دچار شوند. در میان انواع ریزش مو، ریزش موی ژنتیکی یکی از رایج ترین نوع ریزش موهاست که متاسفانه درصد زیادی از آقایان به آن مبتلا میشوند. برای رفع این مشکل خوشبختانه روش های مختلفی وجود دارد که از میان آن میتوان به پروتز جلوی مو پرداخت. در حال حاضر استفاده از این روش رواج زیادی یافته است به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این روش بیشتر بپردازیم.  

پروتز جلوی مو برای چه افرادی مناسب است؟

از میان روش های مختلفی که برای رفع کچلی و طاسی وجود دارد استفاده از پروتز جلوی مو یکی از بهترین روش هایی است که بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از آن در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد موهایی جدید با ظاهر طبیعی باشند. این روش برای افرادی مناسب است که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند و به این دلیل موهای جلوی سرشان کم پشت یا به طور کلی کچل شده است. برای استفاده از پروتز جلوی مو حتما باید به مراکز زیبایی مراجعه کرد چون انجام این روش برای اینکه موثر واقع شود به تخصص زیادی نیاز دارد و هر کسی نمیتواند از پس انجام آن برآید. برای نصب پروتز بر روی سر قبل از هر چیز موهای مصنوعی با موهای بیمار شبیه سازی خواهد شد و بعد از متصل شدن بر روی پروتز با استفاده از کراتینه های طبیعی و چسب های مخصوص پیوند زده میشود.  

بهترین پروتز جلوی مو چیست؟

پروتز جلوی مو انواع مختلفی دارد و هر کدام از آنها برای دسته ای از افراد مناسب خواهد بود به همین دلیل نمیتوان گفت بهترین و یا بدترین پروتز مو چیست. برای انتخاب پروتز مو باید در وهله ی اول به میزان تعریق بیمار توجه داشت. ورزشکاران و افرادی که تعریق بیش از حد دارند باید حتما از پروتزی استفاده کنند که برای تعریق بالا مناسب باشد. علاوه بر این باید به مقاومت پروتز در برابر آب هم توجه داشت.  

مزایای پروتز جلوی مو چیست؟

استفاده از پروتز جلوی مو برای رفع کچلی و کم پشتی مو یکی از بهترین روش ها به شمار میرود چون با استفاده از این روش میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد. افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد چون برای به کار گیری پروتز از مواد کاملا طبیعی استفاده میشود. منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8