جراحی زیبایی حنجره چیست؟

جراحی زیبایی حنجره چیست؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
امروزه در مقایسه با گذشته استفاده از عمل های زیبایی افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از عمل های زیبایی استفاده میکنند. جالب است بدانید جراحی زیبایی حنجره هم از جدیدترین روش هاست که در حال حاضر متقاضیان زیادی پیدا کرده است و برخی از جراحان به انجام آن میپردازند. البته باید بدانید که این روش در بسیاری از موارد برای رفع بیماری های مختلف انجام میشود و کمتر به علت زیبایی انجام خواهد شد.  

جراحی زیبایی حنجره برای چه افرادی انجام می شود؟

جراحی زیبایی حنجره عملی است که برای رفع مشکلات صدا انجام میشود. افرادی که صدای زمختی دارند میتوانند با استفاده از این عمل به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. مشکلات مختلفی که برای صدای بیماران به وجود می آید میتواند علت های مختلفی داشته باشد. یکی از این علت های عفونت های شدید تارهای صوتی است که باعث میشود کیفیت صدای بیماران تا حد زیادی کاهش پیدا کند. علاوه بر این سرطان گلو هم از مشکلاتی است که برای رفع آن باید از جراحی حنجره استفاده کرد. البته تصادف و آسیب های فیزیکی به گلو هم باعث مشکلات صد برای بیماران خواهد شد که ممکن است در این موارد هم نیاز به جراحی حنجره باشد. جالب است بدانید با استفاده از جراحی زیبایی حنجره میتوان تن صدا را هم کاملا تغییر داد یعنی صدای آقایان را به صدای خانم تبدیل کرد و یا بالعکس.  

جراحی زیبایی حنجره چگونه انجام می شود؟

برای انجام جراحی زیبایی حنجره نباید فرد به بیماری های مختلف که بر روی حنجره تاثیر میگذارد دچار شده باشد به همین دلیل افرادی که دچار سرماخوردگی و آنفولانزا شده اند باید عمل را به تعویق اندازند. علاوه بر این استفاده از دخانیات و داروهایی که متخصصان منع میکنند باید متوقف شود. جراحی زیبایی حنجره معمولا 2 الی 3 ساعت طول خواهید کشید و برای انجام آن حتما باید از بیهوشی عمومی استفاده شود. بعد از بیهوش کردن بیمار برش هایی 1 الی 2 سانتی در قسمت های مختلف گردن ایجاد میشود و با استفاده از آن اصلاحاتی که مورد نیاز است انجام خواهد شد. بعد از عمل معمولا بیمار باید تا 48 ساعت در بیمارستان بستری شود.  

عوارض جراحی زیبایی حنجره چیست؟

جراحی زیبایی حنجره مانند تمام روش های جراحی ممکن است عوارضی را برای بیماران به دنبال داشته باشد که با مراجعه به متخصصان با تجربه میتوان از احتمال بروز آن ها جلوگیری به عمل آورد. از میان عوارض مختلفی که ممکن است به وجود آید میتوان به خونریزی، عفونت، مشکلات گوناگون در صدا و حساسیت های مختلف به داروهای بیهوشی اشاره نمود. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8