درباره جراحی زیبایی قرنیه چشم بیشتر بدانید

درباره جراحی زیبایی قرنیه چشم بیشتر بدانید

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
در حال حاضر استفاده از عمل های زیادی تا حد زیادی افزایش یافته است به طوری که بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای رفع کوچکترین نواقص زیبایی خود از عمل های زیبایی استفاده کنند. از میان عمل های زیبایی مختلفی که وجود دارد جراحی زیبایی قرنیه چشم روشی است که شاید بسیاری از افراد حتی نام آن را هم نشنیده باشند. اما بهتر است بدانید در حال حاضر این در برخی تبلیغات معرفی این روش به چشم میخورد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.

جراحی زیبایی قرنیه چشم چیست؟

در میان عمل های مختلفی که برای افزایش زیبایی وجود دارد جراحی زیبایی قرنیه چشم یکی از جدیدترین روش هاست که هنوز استفاده از آن رواج نیافته است و به دلیل این که انجام این عمل بسیار پیچیده است مراکز کمی وجود دارند که به این روش بپردازند. البته همانطور که گفتیم در بسیاری از آگهی ها این روش تبلیغ میشود که به احتمال زیاد در پشت آن مراکز غیر مجاز و ... وجود دارند. جراحی زیبایی قرنیه چشم به نوعی از جراحی گفته میشود که هدف از انجام آن تغییر زیبایی چشم است. برای اینکار میتوان از روش های مختلفی استفاده نمود. در برخی موارد انجام این عمل ها برای قرار دادن لنز های دائمی بر روی چشم انجام میشود که این روش به طور کلی روش تایید شده ای نیست و ممکن است مشکلات زیادی را برای بیماران به وجود آورد که به راحتی قابل درمان نباشد.  

جراحی زیبایی قرنیه چشم برای چه افرادی مناسب است؟

به دلیل اینکه جراحی زیبایی قرنیه چشم میتواند مشکلات زیادی را برای بیماران ایجاد کند به افرادی که صرفا برای افزایش زیبایی قصد دارند از این روش استفاده کنند به هیچ وجه توصیه نخواهد شد. این روش تنها برای افرادی مناسب است که دچار بیماری های مختلف چشمی شده اند و متخصصان استفاده از این روش ها را برای رفع بیماری شان توصیه کرده اند.  

جراحی زیبایی قرنیه چشم چه عوارضی دارد؟

به طور کلی به علت اینکه جراحی زیبایی قرنیه چشم روشی نسبتا جدید است اطلاعات کافی در مورد آن وجود ندارد اما طبق اطلاعاتی که وجود دارد استفاده از این روش میتواند آسیب های جبران ناپذیری را برای بیماران به وجود آورد به همین دلیل پیشنهاد میشود که به هیچ وجه برای افزایش زیبایی خود از این روش استفاده نکنید. جراحی زیبایی قرنیه چشم در برخی مواد ممکن است باعث تخریب قرنیه شود و حتی افرادی که از آن استفاده میکنند بینی خود را برای همیشه از دست دهند. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8