عوارض لیزر فول بادی چیست

عوارض لیزر فول بادی چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
به دلیل اینکه وجود موهای زائد در قسمت های مختلف بدن مشکلات زیادی را ایجاد میکند بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای رفع آن از روش هایی استفاده کنند که دائمی باشد و مجبور نباشند به صورت مکرر به تراشیدن موهای زائد بدن بپردازند. خوشبختانه در حال حاضر روش های زیادی در کلینیک های زیبایی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها میتوان به رفع دائمی موهای زائد پرداخت که از میان آن میتوان به لیزر فول بادی اشاره کرد. در این مطلب به مزایا و عوارض لیزر فول بادی خواهیم پرداخت.  

لیزر فول بادی چیست؟

قبل از اینکه به عوارض لیزر فول بادی بهتر است شما را با آن آشنا کنیم چون برخی از افراد ممکن است با روش های مختلف لیزر برای رفع موهای زائد آشنایی نداشته باشند. به صورت کلی لیزر فول بادی به استفاده از دستگاه های مختلف لیزر برای رفع موهای زائد تمام بدن گفته میشود. استفاده از لیزر بادی در تعداد جلسات معین باعث میشود تا موهای زائد تا حد زیادی کاهش پیدا کنند و شاهد رفع دائمی آن باشیم. برای انجام لیزر موهای زائد متخصصان از دستگاه های مختلفی استفاده خواهند کرد. با توجه به معایب و مزایایی که هر کدام از دستگاه ها خواهند داشت استفاده از هر کدام برای برخی بیماران مناسب خواهد بود. بهتر است بدانید در حال حاضر دستگاه های پیشرفته ای به وجود آمده است که میتوان با استفاده از آن حتی برای افرادی که پوست تیره و موهای روشن دارند نیز لیزر فول بادی را به راحتی انجام داد.  

عوارض لیزر فول بادی چیست؟

برخی از بیماران با استفاده از روش های لیزر برای رفع موهای زائد ممکن است شاهد عوارض مختلف باشند به همین دلیل باید همیشه برای استفاده از روش های لیزر به کلینیک های زیبایی مراجعه کرد و از مراجعه به سالن ها و آرایشگاه ها برای استفاده از این روش خودداری نمود. سوختگی یکی از عوارض لیزر فول بادی است که ممکن است برخی از بیماران آن را مشاهده کنند. متخصصان با تجربه با توجه به شرایط بیمار از طول موجی استفاده خواهند کرد که احتمال سوختگی را به حداقل ممکن برساند. علاوه بر این عوارضی مانند عفونت، آکنه و حتی لک های پوستی هم ممکن است در برخی موارد به وجود آید.  

فواید لیزر فول بادی چیست؟

عوارض لیزر فول بادی در مقایسه با سایر روش های کمتر خواهد بود علاوه بر این افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد پوستی نرم و شفاف خواهند بود چون عدم استفاده از روش های موقت و نتراشیدن موها باعث میشود تا آسیب کمتری به پوست وارد شود. علاوه بر این استفاده از این احتمال بروز جوش و آکنه در نقاط مختلف بدن را هم کاهش خواهد داد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8