درباره تفاوت لیزر کندلا و آپوجی بیشتر بدانیم

درباره تفاوت لیزر کندلا و آپوجی بیشتر بدانیم

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
بسیاری از افراد مجبورند در طول روز مقداری از زمان خود را صرف از بین بردن موهای زائد کنند که همین باعث میشود شاهد اتلاف بیهوده ی وقت باشند و حتی نتوانند به برخی از کارهای مهم خود بپردازند. برای رفع این مشکل بهترین کاری که میتوان انجام داد این است که با استفاده از روش های دائمی رشد موهای زائد را متوقف کرد. خوشبختانه در حال حاضر دستگاه های لیزر زیادی به وجود آمده که با استفاده از آن ها میتوان به رفع دائمی موهای زائد پرداخت. در ادامه به تفاوت لیزر کندلا و آپوجی می پردازیم.

تفاوت لیزر کندلا و آپوجی چیست؟

در حال حاضر دستگاه های لیزر زیادی به وجود آمده است که متخصصان زیبایی با استفاده از مزایا و معایب هر کدام و شرایط بیمار به انتخاب بهترین دستگاه میپردازند. به علت شرایط خاصی که برخی از بیماران دارند متخصصان مجبور خواهند بود تا از دستگاه های خاصی مانند کندلا و یا آپوجی استفاده کنند. هر دوی این دستگاه ها از بهترین دستگاه های لیزر هستند که در کلینیک های زیبایی از آن ها استفاده میشود. اصلی ترین تفاوت لیزر کندلا و آپوجی در طول موجی است که این دستگاه ها دارند. تفاوت طول موج دستگاه های لیزر باعث میشود تا متخصصان برای افرادی که پوست تیره دارند از دستگاه هایی استفاده کنند که کمترین عارضه را برای فرد به دنبال داشته باشد. معمولا برای دستیابی به نتایج مناسب با دستگاه هایی که طول موج پایین تر دارند باید جلسات بیشتری برای لیزر مراجعه شود.  

لیزر کندلا و آپوچی برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که گفتیم تفاوت لیزر کندلا و آپوجی تنها در طول موج این دستگاه هاست به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از افراد میتوانند برای رفع موهای زائد قسمت های مختلف بدن از این دستگاه ها استفاده کنند. لیزر کندلا و آپوجی از بهترین دستگاه هایی هستند که با استفاده از آن ها میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه و بدون هیچ گونه عارضه به نتیجه رسید. البته برای این که موهای زائد به صورت دائم رفع شوند باید چندین جلسه از روش های لیزر استفاده کرد در غیر اینصورت بعد از یک الی دو جلسه باز هم موهای نازک رشد خواهند کرد.  

مزایای لیزر کندلا و آپوجی چیست؟

لیزر کندلا و آپوجی عوارض کمی را به دنبال دارند و افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد درد و خونریزی نخواهند بود. البته این موضوع تا حد زیادی به تجربه ی متخصصان زیبایی بستگی دارد. قطعا مراجعه به مراکز غیر مجاز که در آن افراد غیر متخصص مشغول به فعالیت هستند باعث به وجود آمدن عوارض مختلف خواهد شد. در صورتی که با مقایسه تفاوت لیزر کندلا و آپوجی از بهترین دستگاه استفاده شود قطعا شاهد بهترین نتایج ممکن خواهیم بود. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8